Gandai apie nekibimą

Rimtesnių žinių apie žvejybą dėl vandens pertekliaus yra mažai. Kažkokie žvejybiniai judesiai vyko Kuršių mariose, kur buvo stipri srovė, nešė žoles, bet žuvys šiek tiek judėjo. Žinios iš stovinčio vandens telkinių šykščios. Pykaičiuose šeštadienį nekibo, sekmadienį buvo kiek geriau, Karpynėje sekmadienį prieš paleidžiant karpius neblogai kibo „buratinai“. Tvenkinyje, automagistralės 73 kilometre, šeštadienį tvyrojo mirtina tyla. Matyt, vandens perteklius žuvims apetitą atėmė ilgam. Daugumoje stovinčio vandens telkinių pakankamai aktyvūs lynai. Kas žino, kuo juos vilioti ir kur ieškoti, pagauna gražių egzempliorių. Jūroje menkių žvejyba taip pat labai permaininga, bet, pasak patikimų šaltinių, ties jūros vartais pasirodė šiemetinio stintų neršto derlius – stintelės pradėjo judėti iš marių. Tai paprastai reiškia, kad dauguma Kuršių marių žuvų persiorientuoja į lengvą grobį – šiemetines stinteles, kurios ir tampa geriausiu to laiko masalu. Pasak žvejybos nuo molo žinovų, turi pasirodyti didžiųjų strimelių būriai. Visos žuvys susirenka prie jūros vartų pakramtyti vargšių šiemetinių stintelių, kurių tik nedidelė dalis pasieks šiaurines jūras.

42000 litų įkainotas „plikis“…
„Kur tu, karpi, – 2007.“ Šiandien!

Šį vidurdienį startuoja masiškiausios ir linksmiausios karpininkų varžybos, kuriose dalyvauja per 80 komandų iš visos Lietuvos. Prieš savaitę, sekmadienio vakarą, klubas „Vienam gale kablys“ į Karpynės tvenkinį paleido žymėtuosius karpius. Didžiausias ir brangiausias iš jų – 10,5 plikasis kg karpis „KIA“, įvertintas 42000 litų. Tokia jo analogo, automobilio „KIA Ceed“ kaina. Pagausi karpį – gausi KIA, kuris stovės ant lieptelio viliojančiai mirksėdamas lempelėmis. Nepagausi karpio – nenusimink, pagrindinis 2007 Lt prizas su sąlyga, jei nebus pagautas karpis KIA, bus įteiktas burtų būdu. Taigi… ir visai nieko nesugavus šiemet galima parsivežti porą „štukelių“… kaip lems sėkmė. Be karpio KIA, į tvenkinį buvo paleisti du kiek mažesni karpiai „vadybininkai“, įvertinti po 1000 litų ir penki karpiai „klapčiukai“, kurių vertė – 300 litų už kiekvieną.

Mano neoficialiomis žiniomis, prieš porą savaičių į tvenkinį buvo paleista apie toną „buratinų“, kurie turėtų kibti šiandien ir rytoj per varžybas. Atseit kad nebūtų liūdna. Žiūrovams ir palaikymo grupėms taip pat neturėtų būti liūdna, juos šį vakarą linksmins Ovidijus Vyšniauskas, „Mango“ ir „Lemon joy“. Prieš suaugusiųjų vakarėlį, 17 valandą, bus programa vaikams – klounas Vytukas su žvėreliais. Esate laukiami.

Orai aplink Klaipėdą

Sinoptikai šneka štai ką: šeštadienį Klaipėdoje nelis, mažai debesuota, oro temperatūra 18-20 laipsnių, vėjas rytų – šiaurės rytų 3-6 m/s. Sekmadienio naktį turėtų lyti ir taip bus iki sekmadienio vakaro, temperatūra nukris iki 15-17 laipsnių, vėjas pasisuks iš pietų.

Karpynėje sinoptikai šeštadieniui kol kas rodo nedidelį lietų, kuris vakarop turėtų nurimti. Oras bus saikingai šiltas, apie 22 laipsnius. Vėjas pietryčių – rytų, 3-4 m/s.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.