Penkiolikmetis nusižudė bendraamžių akyse

Dviejų merginų pastangos iš kilpos ištraukti jaunuolį buvo bevaisės. Atgaivinti liudininkių akyse pasikorusio 15-mečio nepavyko nei tėvams, nei medikams.

Jau trys dienos Pasvalio rajono Namišių kaimo gyventojai negali atsitokėti sužinoję, kokiu būdu iš gyvenimo išėjo vienos garbiausių kaime šeimų – kultūros namų direktorės bei ūkininko – 15-metis sūnus. Šiandien į jaunuolio laidotuves einantys kaimiečiai nerimauja ir dėl merginų, tapusių šio kraupaus įvykio dalyvėmis, būklės.

Pranešė apie kraupų sumanymą

Paauglys mirties vieta pasirinko už kelių šimtų metrų nuo tėvų sodybos esantį parkelį. Matant dviem nepilnametėms merginoms jis nušoko nuo trinkos ir pakibo kilpoje, pritvirtintoje prie krepšinio stovo. Iki ateinant merginoms vaikinukas ant stovo jau buvo užrišęs virvę, iš jos padaręs kilpą ir įkišęs į ją galvą.

LŽ žiniomis, antradienio naktį žudytis sumanęs vaikinukas iš namų išėjo tėvams ir sesėms nuėjus gulti. Yra žinoma, kad dar būdamas namie jis paskambino vienai bendraamžių ir prasitarė, jog pavalgęs eisiąs į kaimą kartis. Paprašytas pasiaiškinti dėl tokio keisto sumanymo paauglys atsakė, jog kartis nutaręs dėl merginos.

Tokią žinią su žudytis sumaniusiu vaikinu bendravusi jo bendraamžė priėmė kaip nelabai vykusį pajuokavimą. Tačiau dėl viso pikto jaunuoliui ji telefonu pasiuntė žinutę, prašydama taip kvailai nejuokauti.

Pasikorė merginų akyse

Nelemtą žinią gavusi mergina nenurimo. Neilgai trukus ji keistai pasielgusiam vaikinui nusiuntė žinutę – paklausė, kur esąs. Vaikinukas atrašė, kad jis yra kaimo parkelyje įrengtoje krepšinio aikštelėje. Tuomet mergina ir kartu su ja buvusi draugė nuskubėjo tenai.

Išsigandusios mergaitės pamatė ant trinkos pasilipusį vaikiną su kilpa ant kaklo.

Merginų teigimu, galvą į kilpą įkišęs jaunuolis kalbėjo mobiliuoju telefonu ir grasino pasikarsiąs. Baigęs pokalbį metė telefoną ir nušoko nuo trinkos. Merginų akyse kilpa užsiveržė.

Padėti nepavyko

Košmariškas reginys ir akistata su mirtimi merginų nesutrikdė. Abi puolė vaduoti mirštančiojo iš kilpos, tačiau paauglėms tam pritrūko jėgų. Tada pasikeisdamos laikė glembantį kūną, bandė jį išvaduoti iš kilpos, o podraug telefonu skubėjo pranešti apie nelaimę.

Paskambinusios prašė, kad pašnekovai skubiai griebtų peilį ir skubėtų į nelaimės vietą. Deja, šie merginų žodžiai būdavo sutinkami kaip nevykęs pokštas, todėl į pagalbą antrą valandą nakties niekas nesiskubino.

Padėti pakaruokliui nesuskubo ir netoli parko gyvenusi moteris, pas kurią nubėgo ir peilio virvei nupjauti paprašė viena nelaimės liudininkių. Moteriai toks prašymas pasirodė abejotinas. Tuomet mergina parlėkė namo, griebė peilį ir grįžusi į nelaimės vietą nupjovė virvę. Bemaž tuo pačiu metu gelbėti sūnaus automobiliu atvyko ir vaikinuko tėvai. Šiems nelaimės vietoje buvusios merginos prisiskambino jų sūnaus numestu telefonu.

Deja, vaikino nebepavyko atgaivinti nei tėvams, nei jų iškviestiems Pasvalio medikams.

Bandoma įminti mįsles

Namišių gyventojai kol kas tik spėlioja, kas galėjo pastūmėti į savižudybę sumanų, protingą, šaunų, geroje ir rūpestingoje šeimoje augusį berniuką. Remiantis jo paties prieš mirtį pasakytais žodžiais svarstoma, kad paauglys mirtį pasirinko nesulaukęs atsako į mylimajai parodytus jausmus.

Kita vertus, jį pažinojusieji tvirtina net nenujautę, kad jis būtų įsimylėjęs. Šiuos subtilius dalykus dabar aiškinasi Pasvalio rajono policija.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.