Prieš tapdamas LNK laidos vedėju, J. Morkūnas padirbėjo picerijoje

Vakarėlių siela, bulvarinių žurnalų žvaigždė, renginių organizatorius, šaunusis Jogaila Morkūnas grįžta į televiziją. Nuo naujojo sezono per LNK jis ves pačią aktualiausių šių laikų laidą – kas, su kuo, kaip ir… kiek uždirba.
„Naujoji LNK laida – išskirtinis bilietas į žvaigždžių pasaulį. Visos karščiausios naujienos apie žinomų žmonių vestuves, krikštynas, skyrybas, slaptus ir atvirus romanus, meilės trikampius, visi savaitės gandai ir gandeliai, faktai ir prasimanymai“, – naujos LNK laidos idėją apibūdino vedėjas Jogaila Morkūnas.

Pasak Jogailos, naujienos bus pateikiamos rimtai, bet su ironijos gaidele. „Būsime smagi ir landi laida. Tie, kurie mūsų reporteriams neatidarys durų, bus įamžinti per rakto skylutę. Taigi slėptis beprasmiška, o neduoti interviu – neįmanoma“, – juokėsi Jogaila.

Naująją laidą Jogaila Morkūnas ves su žavia porininke. Beje, apie ją ir Jogailą Morkūną taip pat klajojo ne vienas gandelis… Kas ji? Tegu aukštuomenė paspėlioja.

Kaip ir kiti LNK laidų vedėjai, Jogaila taip pat gavo užduotį padirbėti žemišką darbą – pabūti padavėju picerijoje. Diena, praleista padavėjo kailyje Jogailai Morkūnui vėl atgaivino senas svajones turėti savo barą.

„Padavėjo darbas – nuostabus. Čia – milijonai galimybių bendrauti su žmonėmis, milijonai galimybių gerai uždirbti. Tai – fantastiškas darbas“, – sakė Jogaila.

Jogaila picerijoje labai rūpinosi LNK žiūrovų sveikata – jis griežtai atsisakydavo patiekti picą su alumi, vietoj alaus siūlydavo vyno.

„Man prodiuseris sakė numesti svorio, kad būčiau arčiau žmonių. Todėl ir savo būsimiesiems žiūrovams siūliau derinti maistą, rinktis sveikus produktus“, – apie padavėjo darbą pasakojo Jogaila.

Pasak Jogailos, jis negalėtų būti geras padavėjas ar baro savininkas. „Nuvaryčiau įstaigą į bankrotą per dešimt dienų, nes man labai patinka vaišinti – draugus, pažįstamus, šiaip gerus žmones“, – juokėsi Jogaila, trims picerijos klientėms lengvu rankos mostu ankstyvą rytą padovanojęs butelį šalto šampano kibirėlyje. Ach, tie aukštuomenės įpročiai!..

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.