„Falck Security“ keičia pavadinimą į G4S

Didžiausia privati saugos bendrovė „Falck Security“ nuo kitų metų turės naują vardą – „Group 4 Securicor“.

Dabartinis prekinis ženklas, baltas sakalas raudoname fone, bus pakeistas į stilizuotą trumpinį G4S. Juridinis įmonės pavadinimas bus pakeistas į „G4S Security Services“.

„Falck Security“ birželio pradžioje jau pradėjo ženklo keitimo procedūras. Šį procesą planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos. Kol vyks prekės ženklo keitimas, pavadinimai „Falck Security“ ir „G4S Security Services“ (trumpinys – G4S) Lietuvoje bus naudojami kartu.

Atliko tyrimus

Prekės ženklas „Falck Security“ yra gerai žinomas Lietuvoje – rinkos tyrimų duomenimis net 80 proc. apklaustųjų teigia žiną tokią saugos bendrovę. Kodėl buvo priimtas sprendimas pakeisti pavadinimą?

Pasak „Falck Security“ Klaipėdos regiono vadovo Arvydo Gaidukevičiaus, „Falck Security“ priklauso didžiausiam pasaulyje saugos paslaugų koncernui „Group 4 Securicor“, susikūrusiam 2004-aisiais susijungus dviem didelėms tarptautinėms kompanijoms „Group 4 Falck“ ir „Securicor“.

„Susiliejus dviem didelėms saugos įmonių grupėms, iškilo naujo, bendro visam koncernui, prekės ženklo būtinybė. Daugiau kaip pusmetį buvo atliekami kruopštūs įmonės ženklo tyrimai. Jie parodė, jog geriausiai klientų ir verslo partnerių būtų priimamas ir vertinamas modernus ir aiškus ženklas“, – sakė A.Gaidukevičius.

Strategija nesikeis

Planuojama jau šiais metais naujus greitojo reagavimo ekipažus ir inkasacijos automobilius žymėti nauju G4S ženklu. Nuo kitų metų bus pakeistas visų automobilių žymėjimas, saugos darbuotojų ir inkasatorių uniformų ženklinimas, įmonės blankai, biurų iškabos ir kitos priemonės, kurios pažymėtos įmonės logotipais.

„Mūsų bendrovės veiklos pobūdis nesikeis, kaip ir tikslas – išlikti saugos paslaugų rinkos lyderiu Lietuvoje, – apie tolimesnius planus pasakojo A.Gaidukevičius. – Juolab kad mūsų klientų aptarnavimo ir veiklos strategija vykdoma kryptingai, todėl didesni pokyčiai šioje srityje nenumatomi. Koncernas G4S yra pasaulinis saugos kompanijų lyderis, kuris klientams teikia integruotus apsaugos paslaugų sprendimus. Todėl mūsų įmonė toliau orientuosis ne į atskirų paslaugų teikimą, bet stengsis klientams suteikti visą jo saugos poreikius tenkinantį apsaugos paslaugų ir sprendimų paketą“.

Grupė „Group 4 Securicor“ yra didžiausias saugos paslaugų koncernas pasaulyje. Grupės veikla apima daugiau kaip 100 pasaulio valstybių. Be inkasavimo ir apsaugos paslaugų, grupės įmonės atlieka ir itin rizikingų objektų, tokių kaip atominės elektrinės, oro uostai, kalėjimai apsaugą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.