Drąsi moteris išgelbėjo kaimynų turtą

Nors ir nedalyvaujantys „Saugios kaimynystės“ judėjime namo Panevėžyje, Žemaičių gatvėje, gyventojai nelieka abejingi kaimynų nelaimei. Pastebėjusi butą „švarinančius“ jaunuolius, tuo metu nemiegojusi moteris apie įsibrovėlius pranešė policijai. Pareigūnai sulaikė du gerai žinomus panevėžiečius.
Liepos 17-osios naktį Panevėžyje, Žemaičių gatvėje, prie pirmojo aukšto buto lango pareigūnai sulaikė jau ne kartą už vagystes teistą dvidešimt dvejų metų panevėžietį T. M. Jis prie išdaužto lango „saugojo“ iš buto pro langą vogtus daiktus padavinėjantį savo dvidešimt vienerių metų draugą E. L., anksčiau teistą už plėšimą.
Pro langą iškeliavo atostogauti išvykusių buto šeimininkų garso kolonėlės, televizorius, kompiuterio sisteminis įrenginys, monitorius, garso stiprintuvas.
Vagystę pastebėjusi moteris apie įsibrovėlius pranešė policijai, kurie ir sulaikė įtariamuosius – vieną prie namo, kitą bute. Gerai policijai žinomi įtariamieji iš buto pagrobė daiktų už 3 150 Lt. Pareigūnai pavogtus daiktus surado, jie bus gražinti savininkui.
Panevėžio miesto vyriausiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Įtariamieji sulaikyti dviem parom. Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teisme bus sprendžiamas kardomosios priemonės skyrimo įtariamiesiems klausimas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.