Pramogos vandenyje klaipėdiečiui kainavo gyvybę

Šeštadienį Šilutės rajone, Rusnės tilto prieigose, Atmatos upėje, užfiksuota „vandens avarija“. Greitaeigiui kateriui įsirėžus į vandens motociklą, žuvo juo plaukęs 28 metų klaipėdietis.

Prie Atmatos poilsiavę žmonės netikėtai tapo neatsakingo, o vėliau – ir bailaus poelgio liudininkais. Pasroviui plaukęs vandens motociklas „Yamaha“ už tilto sustojo, o jam įkandin skriejęs kateris „Chaparac“, didžiai stebėjusiųjų nuostabai, nė nesistengdamas išvengti susidūrimo, rėžėsi į galą ir nubloškė į vandenį vandens motociklo vairuotoją.

Siaubo apimti žmonės puolė skambinti ugniagesiams gelbėtojams. Iš katerio iššokęs vienas jaunuolis nuplaukė nublokšto vyriškio link. Kateryje likę kiti trys vyriškiai į pagalbą nukentėjusiam nešoko, nors ir turėjo gelbėjimosi liemenes.

Vėliau paaiškėjo, kad gelbėti skęstančiojo puolė tik 23 metų rusniškis Arvydas Ričkus. Jis pasivijo kniūbsčia plūduriuojantį, gyvybės ženklų nerodantį 28 metų klaipėdietį ir nuplukdė iki vandens motociklo.
Tik tada krante poilsiavę žuvusiojo draugai pamatė, kas atsitiko.35 metų Mindaugas Jancius šoko į vandenį ir nuplaukė į pagalbą A. Ričkui. Jie dar iki atvykstant gelbėtojams motociklą ištempė į krantą.

Priplaukę gelbėtojai bandė gaivinti gyvybės ženklų neberodantį vyrą, tačiau vėliau medikai konstatavo jo mirtį. Medikams liko pasirūpinti tik sušalusio A. Ričkaus sveikata.

Tuo tarpu dreifuojančiame kateryje buvusius vyriškius poilsiautojai koneveikė už bailumą ir nenorą padėti skęstančiajam. Vienas jų net šoko lauk iš katerio ir priplaukęs krantą pasislėpė.

Netrukus katerį srovė pribloškė prie kranto. Žmonės atskubėjo prie jo ir įsitvėrę virvės laikė, kad srovė nenuneštų. Likę du vyriškiai sėdėjo galvas nuleidę. Netrukus jie pasislėpė pakrantės krūmynuose.

Katerį apieškoję pareigūnai rado laivavedžio pažymėjimą, išduotą klaipėdiečiui 27 metų Žilvinui O. Taip pat rastas leidimas būti pasienio ruože, kur, be minėtos pavardės, figūravo ir rusniškis Mindaugas R. (gim. 1972 m.). Vėliau pareigūnai nustatė, kad kateris registruotas pastarojo vardu. Taip pat paaiškėjo, kad motociklu plaukė klaipėdietis Gintaras Z.

Iki sekmadienio pietų pareigūnai dar nebuvo suradę ir apklausę katerio keleivių. Manoma, kad tiek žuvusysis, tiek jį partrenkusieji poilsiavo kartu

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.