Naująjį sezoną per TV3 pasaulį gelbės „Aukso gaublių” verti „Herojai”

TV3 televizija ir naująjį rudens sezoną tęs kultinių serialų tradiciją – praėjusiais metais pradėtų rodyti kultinių serialų „Nusivylusios namų šeimininkės“, „Kalėjimo bėgliai“ ir „Daktaras Hausas“ sąrašą šiemet papildys dviejų „Auksinių gaublių“ ir dar devynių prestižinių apdovanojimų nominantas, aštuonių apdovanojimų laureatas, Lietuvos kino žinovų ilgai lauktas serialas „Herojai“ (Heroes).
Nepaprastų galių turinčius žmones – šio serialo herojus sukūrė tokių apdovanotų serialų kaip „Dingę“, „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir kitų kūrėjai, o juos suvaidino iš tokių televizijos serialų kaip „Greisės anatomija“, „CSI“, „Daktaras Hausas“, „Felisitė“, „Šešios pėdos po žeme“, „24 valandos“, „Visi myli Reimondą“ ir „Kaulai“ surinkti aktoriai.
Fantastinė veiksmo drama „Herojai“ pasakoja aštuonių žmonių, kurie ilgą laiką buvo kaip ir visi mirtingieji ir vieną rytą nubudo turėdami nepaprastų galių, istoriją. Vieni jų stengiasi nepastebėti, kiti, bijodami visuomenės reakcijos, stengiasi jas slėpti, o tretieji, suvokę kokią dovaną jie gavo ir kiek žmonių pasinaudoję ja gali išgelbėti, tampa tikrais herojais. Tiesa, tokių galių, pasirodo, turi ne tik šis aštuonetas…
„Tai įtempto, dramatiško ir mąstyti priverčiančio siužeto serialas“, – savo darbą pristato „Herojų“ kūrėjai.
Nors „Emmy“ žiuri narių balsavimo rezultatai itin įslaptinti, Holivude jau pasklido kalbos, kad „Herojai“ pretenduoja į šiųmetį „Emmy“ kaip geriausias draminis serialas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.