Kaimiečių reketuotojas pateko į areštinę

Kintų seniūnijos gyventoją sumanęs reketuoti klaipėdietis pateko į areštinę.

Šeštadienio rytą Šilutės rajono Kintų seniūnijos apylinkės inspektoriui Vidui Rimkui paskambino Uogalių kaimo gyventojas 33-ejų Dainius Dambrauskas ir pasiskundė, kad jį reketavo iš matymo pažįstamas klaipėdietis, kuris šiuo metu yra Kintų degalinėje.

Tik gavęs pranešimą, inspektorius nedelsdamas nuvažiavo į Kintų degalinę ir pamatė ten automobilį „BMW 520“ su nurodytu valstybiniu numeriu. Pareigūnas sulaikė automobilio vairuotoją 32-ejų klaipėdietį Žardininkų g. gyventoją Andrejų Fokiną.

D.Dambrauskas pareiškime policijai rašė, kad rugpjūčio 2 d. apie 8 val. į jo kiemą atvyko iš matymo pažįstamas A.Fokinas. Prisistatęs Andriumi jis pareikalavo 300 litų už apsaugą. Jei kintiškis atsisakytų mokėti, A.Fokinas prognozavo, kad gali sudegti jo namas arba šeimos nariams nutikti koks nelaimingas atsitikimas. Reketuotojas sakė, kad gali dingti du D.Dambrausko mažamečiai vaikai. Išsigandęs, kad nukentės jo šeimos nariai bei turtas, D.Dambrauskas sumokėjo reikalaujamus 300 litų. Išvažiuodamas „Andrius“ dar kartą pagrasino, jog, jei šis sumanys kreiptis į policiją, tuomet atvažiuos kiti.

Dėl turto prievartavimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. A.Fokinas buvo uždarytas į areštinę.

Šiltės rajono policijos viršininkas Stanislovas Mišeikis nelinkęs manyti, kad A.Fokinas priklauso kuriai nors organizuotai nusikaltėlių gaujai. Komisaro nuomone, tai paprastas bandymas užsidirbti.

Prieš kelias savaites panašiu būdu trys turto prievartautojai bandė užsidirbti iš Kretingos rajone medžius pjovusių darbininkų. Spėjama, kad reketuojamų kaimiečių yra ir daugiau, tačiau jie prigąsdinti ir į policiją nesikreipia.

Romualdas Pauliukevičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.