Pirmasis „Chelsea” naujo sezono trofėjus

Sekmadienį praėjusio sezono Anglijos čempionai Londono „Chelsea” iškovojo pirmąjį savo šio sezono trofėjų – „Community Shield” skydą. J.Mourinho auklėtiniai dviejų D.Drogba įvarčių dėka 2-1 įveikė kitą Anglijos sostinės ekipą „Arsenal”.

Londono „Chelsea” 2 – 1 Londono „Arsenal”

8′ [1 – 0] Didier Drogba

57′ [2 – 0] Didier Drogba

65′ [2 – 1] Francesc Fabregas

Pirmąjį rungtynių įvartį 8-ą minutę po „Chelsea” naujoko Asiero Del Horno perdavimo iš arti įmušė Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjas Didieras Drogba. Antrajame kėlinyje sužaidus 12 minučių tas pats D.Drogba puikiu individualiu reidu padvigubino rezultatą.

Nors po septynių minučių jaunoji „Arsenal” žvaigždė ispanas Francescas Fabregas ir sušvelnino rezultatą, taip suteikdamas FA Taurės savininkams viltį, rezultatas iki rungtynių pabaigos nebepakito.

Ekspertų teigimu, beveik 60 tūkstančių „Millenium” stadione susirinkusių žiūrovų akivaizdoje gerai atrodė „Arsenal” naujokas Aleksandras Hlebas, o „Chelsea” sudėtyje paskutiniąsias 20 minučių žaidė naujokas Shaunas Wright-Phillipsas.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjęs nugalėtojų ekipos treneris arogantiškasis portugalas Jose Mourinho nebuvo linkęs pervertinti šio trofėjaus: „Laimėti visada smagu, tačiau šis trofėjus neturės jokios įtakos artėjančiam sezonui”.

„Arsenal” treneris Arsene’as Wengeras buvo patenkintas savo komandos pasirodymu, o ypač 18-mečio įvarčio autoriaus F.Fabregas žaidimu, kuriam šiose rungtynėse buvo duotas komandą palikusio P.Vieira vaidmuo.

„Patrickas išvyko, Francescas jį keičia. Mano nuomone, šiandien jis žaidė fantastiškai, – pagyrų negailėjo strategas iš Prancūzijos. – Rezultatas ne toks svarbus. Kai mes 4 kartus laimėjome šį skydą, niekas nekreipė dėmesio, tad šias rungtynes aš laikiau draugiškomis – svarbiausia sužaisti 90 minučių ir negauti traumų.”