Kauno valdžia abejoja, ar sėkmingai baigs derybas su prancūzais

Kauno savivaldybė abejoja, ar derybos su sporto areną Nemuno saloje pretenduojančia statyti Prancūzijos bendrove „Bouygues Batiment International“ (BBI) baigsis sėkmingai.

Sėkminga derybų baigtimi savivaldybė suabejojo po antradienį vykusio abiejų pusių derybų grupių susitikimo, į kurį neatvyko esą atostogaująs pagrindinis BBI atstovas, arenos projekto vadovas Žanas Fransua Legrenas (Jean-Francois Legrain).

Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko teigimu, savivaldybės derybų grupė nemato realių galimybių pateikti koncesijos sutartį liepos 19 dieną vyksiančiam tarybos posėdžiui, kaip buvo planuojama.

„Kai derybos nevyksta aukščiausiu lygiu, matome tam tikrą nekonkretumą ir nematome jokio realaus postūmio į priekį. Pirmadienį mums atsiųstoje medžiagoje aiškiai neatlikti namų darbai. Ratas apsisuko ir vėl grįžtame prie tos pačios pozicijos“, – sakė A.Kupčinskas.

Kauno vadovo teigimu, savivaldybė jau buvo nustačiusi, kad savivaldybės įsipareigojimai projektui nebus didesni nei 200 mln. litų koncesinio mokesčio per 25 metus, tačiau BBI mėgina pasakyti, kad tai gali būti negalutinė suma.

Derybų terminas su prancūzais baigsis šį ketvirtadienį, liepos 5 dieną, tačiau Kauno meras neslepia abejonių, ar per kelias dienas situacija dar gali pasikeisti.

Sporto ir pramogų arenos projektui planuojama įkurti atskirą įmonę, kurios 80 proc. akcijų priklausys Kauno „Žalgiriui“, o likusią dalį sudarys Prancūzijos bendrovės kapitalas. Su šia įmonė Kauno savivaldybė ir turėtų pasirašyti 25-erių metų trukmės koncesijos sutartį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.