V.Ivanauskas atstovavo FIFA žvaigždžių rinktinei

Po prieš mėnesį vykusio Vilniaus „Žalgirio” 60-mečio jubiliejaus buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Valdas Ivanauskas vėl trumpam grįžo į aikštę – vienas geriausių visų laikų šalies futbolininkų atstovavo FIFA Pasaulio žvaigždžių rinktinei turnyre, skirtame paminėti Hong Kongo ir Kinijos susijungimo 10 metų jubiliejui.

Pirmose turnyro rungtynėse sekmadienį Miuncheno „Bayern” įvarčių rezultatu 2-1 įveikė Brazilijos čempioną „Sao Paolo”. Brazilai pirmavo po Marcelo Augusto Ortolano įvarčio, tačiau pergalę bavarams nulėmė tikslūs naujųjų komandos pirkinių smūgiai – pasižymėjo Miroslavas Klose ir Hamitas Altintopas.

Antrajame susitikime Kinijos rinktinė žaidė prieš buvusio „Lyon” ir „Liverpool” stratego Gerardo Houllier treniruojamą FIFA Pasaulio rinktinę, kuriai atstovavo tokie žaidėjai kaip buvęs Brazilijos rinktinės gynėjas Athirsonas, karjerą jau baigusi japonų žvaigždė Hidetoshi Nakata, 1998 metų pasaulio čempionas su Prancūzijos rinktine Christianas Karembeu, Irano legenda Ali Daei, šveicaras Stephane’as Chapuisat, amerikietis Brianas McBride’as.

Į praeityje garsių žaidėjų rinktinę pakviestas ir buvęs „Hamburger” puolėjas iš Lietuvos Valdas Ivanauskas, tuo tarpu legendinis Liberijos žaidėjas George’as Weah ir čilietis Marcelo Salasas paskutinę akimirką atvykti atsisakė.

Vis tik Kinijos futbolininkai nepaisė garsių vardų ir Hong Kongo stadione stebint 38 tūkstančiams žiūrovų iškovojo pergalę rezultatu 2-0. 41 minutę pirmajį įvartį įmušė Zhao Xuri, o antrajame kėlinyje sužaidus aštuonias minutes kiniečių persvarą padvigubino Shao Jiayi. V.Ivanauskas rungtyniavo nuo 80 minutės pakeitęs A.Daei.

„Abu jų įvarčiai buvo fantastiški. Reikia atiduoti pagarbą Kinijos komandai. Jie įmušė du puikius įvarčius, dėl to nieko negali padaryti ir tiesiog belieka juos pagirti – tai buvo puiku”, – sakė FIFA rinktinės treneris G.Houllier.

Kiniečiams šis draugiškas mačas buvo vienas paskutinių prieš liepos 10 dieną prasidedančias Azijos taurės varžybas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .