„VIP Latino” baigia sezoną

Šiandien uostamiesčio klube „Global” vyks vakarėlių ciklo „VIP Latino” sezono uždarymas

Aistringais ritmais pulsuojančią naktį dalyvaujant DJ Sauzai, smuikininkui Juozui, vyks temperamentingi šokių komandų „Merengo” ir „Step by step” pasirodymai, nedrąsiuosius už rankos palaikys profesionalūs mokytojai Aurimas ir Eglė, bus daug gėlių žiedų, šampano purslų ir vasariškos nuotaikos.

Šis „VIP Latino” – jau paskutinis. Nuo praėjusio rudens prasidėjusiuose vakarėliuose spėjo pasisvečiuoti žinomas atlikėjas Eduardo Gimenezas, uostamiesčio šokių kolektyvai „Svajonė”, „Promenada”, „Merengo”. Šį sąrašą papildys dar viena komanda – „Step by Step”, gyvuojanti jau šeštus metus.

„Klaipėdoje yra tik vienas klubas, kuriame nuolat skamba latino muzika, o man norėjosi, kad šie ritmai populiarėtų mieste, todėl gimė „VIP Latino”. Taip pat šie vakarai – vieninteliai, kuriuose su savo programomis galėjo pasirodyti šokių kolektyvai. Mano visi norai išsipildė. Manau, atsisveikiname ne visam laikui”, – sako vienas organizatorių, profesionalus šokėjas Aurimas, per visas karštas naktis mokęs lankytojus šokio meno.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.