ZIP FM gimtadienyje – didžiausią Lietuvoje robotą šokdins „Nesakyk mamai!“

Liepos 1 dieną į antrojo savo gimtadienio šventę pakvies jaunatviška radijo stotis ZIP FM. Jos metu svečiai galės paragauti torto, pirmieji išvysti veiksmo filmą „Transformeriai“ ir iš arti pamatyti didžiausią Lietuvoje robotą! Gimtadienio šventė vyks „Coca-Cola Plazoje“ Vilniuje bei „Forum Cinemas“ Kaune.

„Vos per dvejus veiklos metus sugebėjome tapti viena populiariausių jaunimui skirtų radijo stočių. Nuo pat pradžių stengiamės asmeniškai bendrauti su kiekvienu klausytoju, esame suskaičiavę, kad per paskutinius metus mūsų laidų vedėjai atsakė į daugiau nei 40 000 elektroninio pašto žinučių“, – sakė ZIP FM programų direktorius Ernestas Janušas. Anot jo, ZIP FM ir trečiaisiais veiklos metais tęs kokybiškos muzikos skleidimo Lietuvoje misiją bei suteiks eterį lietuviškiesiems talentams, kurių kitos radijo stotys nepastebi.

Pagrindiniu ZIP FM gimtadienio akcentu taps gigantiškas robotas-transformeris, įsiveršiantis į kino teatrus skambant trankiai garsiausių Lietuvos diskžokėjų miksuojamai muzikai. Gandai skelbia, kad tokio dydžio roboto mūsų šalyje dar niekas nematė, o informuoti liežuviai šnabžda, kad transformerį kratytis privers „Nesakyk mamai!“ DJ’ų komanda.

Vilniuje ZIP FM antrojo gimtadienio svečius hip-hopo ritmu „Coca-Cola Plazoje“ pasitiks DJ Mantini. Lankytojai galės patys pasišnekučiuoti su žaviosiomis ZIP FM merginomis Silva bei Simona, kurios neseniai radijo eteryje startavo su nauja šmaikščia laida „SiSi“.

Susirinkusiuosius kojas kilnoti privers žinoma breiko šokėjų grupė „Uniq Style BBOYS“, kuri šiai progai parengė ypatingą pasirodymą. Gandai skelbia, kad savo klubus bandys judinti ir didžiausias Lietuvos robotas, todėl organizatoriai jau dabar baiminasi, kad šis nesugriautų vilniečių pamėgto kino teatro sienų.

Ne prastesnės atrakcijos laukia ir kauniečių, kurie rinksis „Akropolyje“ esančiame „Forum Cinemas“ kino teatre. Prieš „Transformerių“ premjerą svečių laukia uraganiškas DJ Mix’o, kartu su DJ Mamania diriguojančio ZIP FM vakarėliams Palangoje, pasirodymas. Kartu su juo „Akropolio“ grindų dangai grasins gatvės šokio grupė FU, kurios šėlsmas patrypčioti privers visus. Su svečiais taip pat bendraus ZIP FM laidų vedėjas Jonas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.