Buvęs „Vilniaus vandenų” vadovas grąžino 25 tūkst. litų

Paskelbus apie UAB „Vilniaus vandenys” vadovybės imtus esą nepagrįstai didelius atlyginimus, buvęs įmonės vadovas Bronius Miežutavičius antradienį grąžino įmonei 24901,85 litų sau pasiskirto atlyginimo.

„Tikimasi, kad po įmonės valdybos kreipimosi prokuratūra išsiaiškins, kas kaltas dėl visų paaiškėjusių faktų apie neteisėtai išmokėtus atlyginimus, ir padės įmonei susigrąžinti be pagrindo išmokėtas milžiniškas sumas”,- trečiadienį pranešė „Vilniaus vandenys”.

„Vilniaus vandenų” valdybos pirmininko Žilvino Šilgalio teigimu, įmonėje būtina atlikti veiklos auditą ir, nustačius neteisėtai išmokėtas sumas, susigražinti iš įmonės pasisavintas lėšas.

Įtarus lėšų švaistymu bendrovėje „Vilniaus vandenys”, praėjusią savaitę iš pareigų buvo atleista įmonės finansų direktorė, o prokurorų paprašyta ištirti bendrovės vadovams mokėtus neįprastai didelius atlyginimus.

Ž.Šilgalis pateikė informacijos apie įmonės vadovams išmokamas milžiniškas pinigų sumas, siekiančias iki 80 tūkstančių litų per mėnesį.

„Vilniaus vandenys” taip pat pranešė, kad už pasinaudojimą užimamomis pareigomis siekiant gauti neteisėtų pajamų sau ir kitiems asmenims iš pareigų atleista bendrovės finansų direktorė – vyriausioji finansininkė Danutė Neverbickienė.

Bendrovės valdybos pirmininko teigimu, jis turi dokumentus, įrodančius, kad 18 darbuotojų sausio-gegužės mėnesiais gaudavo papildomą apmokėjimą, kuris siekė iki 4 vidutinių mėnesinių atlyginimų per mėnesį.

Anot Ž.Šilgalio, per pirmuosius 5 šių metų mėnesius už papildomus darbus išmokėta papildomai 848 236 litų, su „Sodros” mokesčiais tai sudaro apie 1 mln. 200 tūkst. litų.

Pavyzdžiui, Ž.Šilgalio skelbiamais duomenimis, gamybos direktorius Vytautas Kisielis, kurio pareiginis atlyginimas yra 10 680 litų per mėnesi, per 5 mėnesius papildomai gavo apie 140 tūkst. litu pajamų, finansų direktorė D.Neverbickienė, kurios pareiginis atlyginimas yra 10 120 litų per mėnesį, papildomai gavo apie 110 tūkst. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , , , , .

3 atsiliepimai į "Buvęs „Vilniaus vandenų” vadovas grąžino 25 tūkst. litų"

 1. xx

  Visose savivaldybiu imonese panasiai yra… nieko gyventojai pajegus uz visus sumokėti, per vandens kainas…

 2. abc

  Visi tie pinigai yra pavogti is gyventoju.
  Butina mazinti vandens kainas !!!

 3. lasas

  25000lt yra „lasas juroje” ju biudzete. Kaip taisykle, tokie atpirkimo oziu issukiai skirti tik demesiui atitraukti nuo gerokai didesniu vagiamu sumu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.