„9,5 savaitės“ – su flirtu ir erotika

TV3 kanalas ir prodiuserių kompanija „TV Manija“ vakar žiūrovams pristatė karščiausią vasaros projektą „9,5 savaitės“.

Tai nuotykių ir dramos kupinas, intriguojantis vasaros šou, pagardintas švelniu erotiniu prieskoniu, kurio vedėjai modelis Giedrė Rusytė bei aktorius Vytautas Rumšas – ne ką mažiau žavūs ir intriguojantys už dalyvius…

„9,5 savaitės“ – dokumentinis šou, kuriame merginos renkasi joms patikusius vaikinus, o šie – juos sužavėjusias paneles. Projekto pabaigoje paaiškės, kuri dalyvė ir kuris dalyvis verti šių atostogų numylėtinių vardų.

Vasariškas simpatijų ir intrigų šou filmuojamas prie Trakų esančioje prabangioje „Akmeninėje rezidencijoje“, o karščiausia šalies mergina ir vaikinas paaiškės prabangiame užsienio kurorte.

Jau pats pavadinimas sufleruoja, jog įspūdingiausias atostogų nuotykis – pramoginis šou truks 9 su puse savaitės – nuo birželio 25 dienos iki pat vasaros pabaigos, kol paaiškės geidžiamiausia šalies panelė ir labiausiai merginų galvas galintis susukti vaikinas.

Pirmąsias šešias savaites vyks atrankiniai šou turnyrai, kuriuose dalyvaus seksualios ir viliojančios merginos bei labiausiai jų ir žiūrovų dėmesio verti vaikinai.

„Atrankose į šou sulaukėme daugybės gražių, jaunų žmonių. Tačiau ne tik grožis čia lemia viską. Turime jiems parengtų įdomių išbandymų. Jau pirmųjų laidų filmavimų metu dalyviai puikiai įrodė, jog ne tik spinduliuoja grožiu, o yra ir sąmojingi, drąsiai elgiasi net ir netikėčiausiomis aplinkybėmis“, – džiaugėsi laidos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Pasak jo, šiame projekte veržiasi dalyvauti ne tik būrys jaunimo iš visos Lietuvos, bet ir pramogų verslo žvaigždės bei žvaigždutės: modeliai, garsiausi vyrų striptizo šokėjai, net naktinių klubų žvaigždė DJ Sezzy!

Spalvingi ir išskirtiniai projekto „9,5 savaitės“ dalyviai visą vasarą kurs aistros karščiu pulsuojančią atmosferą

„9,5 savaitės“ taisyklės labai paprastos. Kiekvieną savaitę projekte dalyvaus po septynis žmones – trys merginos, trys vaikinai ir vadinamasis „jokeris“. Kiekvieną dieną šou paliks po vieną dalyvį. Pirmadieniais merginos nuspręs, kuris joms „teletiltu“ prisistatęs ir visus savo pranašumus atskleidęs vaikinas pasirodė prasčiausiai. Silpniausiam dalyviui iš šou teks pasitraukti jau pirmą dieną.

Antradieniais panašus likimas ištiks mažiausiai vaikinus sužavėjusią merginą. Trečiadienis – proto ir jėgos diena. Šaunieji „9,5 savaitės“ vaikinai turės pademonstruoti, jog moka ne tik merginoms sekti pasakas, bet ir turi „košės“ galvoje bei pakankamai fizinių jėgų, kurios bus tikrinamos specialiose estafetėse. Prasčiausiai pasirodęs tikrai nebetaps vasaros herojumi, nes bus priverstas palikti šou.

Ketvirtadieniais savo IQ ir sugebėjimus išsisukti nepatogiose situacijose demonstruos merginos. Jos taip pat dalyvaus specialiose estafetėse. Tiesa, jose nereiks lieti devynių prakaitų – čia bus daugiau žavesio, flirto, gal net švelnios erotikos.

Galiausiai šou liks vos trys dalyviai – mergina ir du vaikinai (arba atvirkščiai), tad penktadieniai bus itin karšti ir lemtingi šou dalyviams.

Tą dieną vyks aršiausia kova ir ji lems, kuri mergina ir kuris visus bandymus sėkmingai įveikęs vaikinas pateks į kitą šou etapą. Po šešių projekto savaičių liks 12 pretendentų, jų dar lauks daugybė siurprizų. Galiausiai finale liks vos dvi karščiausios merginos ir tiek pat tikrų vyrų.

„Dėl pačių verčiausių, karščiausių ir geidžiamiausių titulo jie kovos itin prabangioje, vasariškoje ir netradicinėje vietoje – viename puikiame Europos kurorte. Kur – kol kas paslaptis“, – intriguoja šou prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Viena iš laidos „9,5 savaitės“ vedėjų Giedrė Rusytė pasakojo, kad į atranką buvo pakviesta prodiuserio.

„Negaliu tiksliai paaiškinti tokio pasirinkimo motyvų, tačiau, matyt, laidą kuriančių žmonių nuomone, aš puikiai įkūniju bendrą laidos nuotaiką – žaismingą, linksmą ir seksualią“, – kalbėjo G. Rusytė.

Žymus Lietuvos modelis pasakojo, jog projekto „9,5 savaitės“ metu teks šmaikščiai bendrauti su kitu laidos vedėju Vytautu Rumšu, žiūrovams atlikti aiškinamąją funkciją apie laidos eigą, matomą reginį bei taisykles, taip pat kalbinti žaidimo dalyvius ir padėti išspręsti jiems kilusius sunkumus.

„Vasariško ir nuotaikingo projekto metu žiūrovai prie televizijos ekranų savo akis tikrai turės kur paganyti. Juk į projektą pateko daugybė gražių ir emocingų žmonių. Be kita ko, subtilus vyro ir moters žaismas bei blyksintys žiburėliai visada kelia didžiulį susidomėjimą. O kur dar flirtas ir aistros“, – sakė G. Rusytė.

Anot laidos „9,5 savaitės“ vedėjos, šou bus tikrai dinamiškas ir nuobodžiauti neleis.

„Projekto metu nuolat vykstančios intrigos tarp dalyvių prie ekranų užmigti neduos niekam. Surinkti vaikinai ir merginos kovos vieni su kitais, rodys simpatijas, antipatijas ir turės išmesti neįtikusius žaidėjus. Visą šou laiką nereiks laukti atomazgos ir kulminacijos, nes veiksmas vyks čia ir dabar“, – tikino seksualioji G. Rusytė.

Pasako jos, „9,5 savaitės“ iš kitų pramoginių vasaros laidų išsiskirs visa vaivorykšte unikalių, temperamentingų ir spalvingų laidos dalyvių.

„Žaidėjai iš tiesų fantastiški ir labai skirtingi. Pamatysite ir keistų, ir labai teisingų, ir labai protingų. Na, tiesiog visą puokštę asmenybių, kurios projekto „9,5 savaitės“ metu intriguos TV3 kanalo žiūrovus“, – šypsojosi G. Rusytė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "„9,5 savaitės“ – su flirtu ir erotika"

  1. labas

    😛

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.