Dėl galimo lėšų švaistymo”Vilniaus vandenyse” įmonės valdyba kreipėsi į prokuratūrą

Įtarus lėšų švaistymu bendrovėje „Vilniaus vandenys” iš pareigų atleista įmonės finansų direktorė, o prokurorų paprašyta ištirti bendrovės vadovams mokėtus
neįprastai didelius atlyginimus.

„Įvertinusi šių faktų rimtumą ir siekdama sugrąžinti neteisėtai išmokėtus atlyginimus, valdyba priėmė sprendimą kreiptis į Generalinę prokuratūrą dėl jų ištyrimo ir teisinio įvertinimo”, – ketvirtadienį pranešė „Vilniaus vandenys”.

„Vilniaus vandenų” valdybos pirmininkas Žilvinas Šilgalis išvakarėse pateikė informaciją apie įmonės vadovams išmokamas milžiniškas pinigų sumas, siekiančias iki 80 tūkstančių litų per mėnesį.

„Vilniaus vandenys” taip pat pranešė, kad už pasinaudojimą užimamomis pareigomis siekiant gauti neteisėtų pajamų sau ir kitiems asmenims iš pareigų atleista bendrovės finansų direktorė – vyriausioji finansininkė Danutė Neverbickienė.

Bendrovės valdybos pirmininko Ž.Šilgalio teigimu, jis turi dokumentus, įrodančius, kad 18 darbuotojų sausio-gegužės mėnesiais gaudavo papildomą apmokėjimą, kuris siekė iki 4 vidutinių mėnesinių atlyginimų per mėnesį.

Anot Ž.Šilgalio, per pirmuosius 5 šių metų mėnesius už papildomus darbus išmokėta papildomai 848 236 litų, su „Sodros” mokesčiais tai sudaro apie 1 mln. 200 tūkst. litų.

Pavyzdžiui, Ž.Šilgalio skelbiamais duomenimis, gamybos direktorius Vytautas Kisielis, kurio pareiginis atlyginimas yra 10 680 litų per mėnesi, per 5 mėnesius papildomai gavo apie 140 tūkst. litu pajamų, finansų direktorė D.Neverbickienė, kurios pareiginis atlyginimas yra 10 120 litų per mėnesį, papildomai gavo apie 110 tūkst. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.