„DiArchy“ magai po eksperimento mėgaujasi ramybe

Vėlų šeštadienio vakarą sumušę tris pasaulio rekordus – ilgiausiai nekvėpavusio vyro, ilgiausiai nekvėpavusios moters ir ilgiausiai nekvėpavusios poros – teatro „DiArchy“ magai šiandien mėgaujasi ramybe ir artimųjų rūpesčiu.
„Norisi keletą dienų pagulėti lovoje, apie nieką negalvoti – tik ilsėtis ir ilsėtis. Nei jungiu televizoriaus, nei atsiliepinėju telefonu. Galvoje – tuščia, jokių emocijų“, – sekmadienio popietę sakė pasaulio nekvėpavimo rekordo pasiekęs Arvydas Gaičiūnas.

Pasak Arvydo, euforijos dėl pavykusio eksperimento jis nejaučia. „Galvojau – jei pavyks, bus tiek džiaugsmo! Dabar malonu, gera, bet iš džiaugsmo nešokinėjame. Nėra energijos“.

Diana prisipažino, kad jai skauda galvą, jaučiasi pavargusi. „Gal dar nesuvokiu, kas įvyko, visi sveikina, o aš nežinau, ką atsakyti į sveikinimus. Jaučiuosi kaip sapne“, – sakė Diana Gaičiūnaitė, šeštadienį pasiekusi ilgiausiai po vandeniu nekvėpavusios moters rekordą.

Magai iš karto po eksperimento „Gyvi be oro“ iš Druskininkų vandens parko buvo nuvežti į ligoninę, kurioje prabuvo iki ryto. Medikai jiems matavo spaudimą, davė kvėpuoti deguonimi, darė kardiogramą. „Gydytojai nenorėjo manęs išleisti, nes jiems pasirodė, kad mano kvėpavimas per retas. Gilus, bet retas. Matyt, taip įpratau kvėpuoti per treniruotes. Medikai patarė ramiai gulėti ir stengtis apie nieką negalvoti – kad pailsėtų ne tik kūnas, bet ir smegenys“, – sakė Arvydas.

Diana ir Arvydas sulaukė ir giminių iš užsienio skambučių, kurie sakė jau matę reportažus iš magų eksperimento „Gyvi be oro“ savo šalių žinių laidose.

LNK transliuotą eksperimentą „Gyvi be oro“ filmavo AP, viena didžiausių naujienų agentūrų pasaulyje. Jos klientai – net 800 žinių tarnybų visame pasaulyje. Į renginį atvyko ir korespondentai iš Rusijos televizijos.

Priminsime, kad šeštadienį, valandą iki vidurnakčio, sėkmingai baigėsi magų eksperimentas „Gyvi be oro“. Magai, prirakinti grandinėmis prie metalinio stovo, buvo nuleisti į didžiojo Druskininkų vandens parko baseino dugną.

Diana Gaičiūnaitė nekvėpuodama vandenyje išbuvo 11 min ir 7 sekundes. Iki šiol pasaulyje moters rekordu laikomas Natalijos Molčanovos pasiekimas, kuri nekvėpuodama išbuvo 8 min ir 30 sekundžių.

Arvydas Gaičiūnas iš grandinių po vandeniu išsilaisvino dar po 4 min ir 51 sekundės. Jo nekvėpavimo laikas – 15 min ir 58 sekundės. Jis sumušė Roberto Fosterio rekordą, kuris prieš pusšimtį metų nekvėpavęs išbuvo 13 min ir 43 sekundes.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , .

3 atsiliepimai į "„DiArchy“ magai po eksperimento mėgaujasi ramybe"

  1. misija

    Tikrai užgniaužusi kvapą stebėjau šiuos bebaimius žmones. Labai jais didžiuojuosi.Manau,kad tikrai kiekvienas iš mūsų turi ko pasimokyti iš šios poros.Bet iš kitos pusės kažkiek ir gaila jų,juk kaip ten bebūtų,sveikatai ankščiau ar vėliau atsilieps tokie eksperimentai. Na,bet vistiek,linkiu jiems didžiausios sėkmės,stiprios sveikatos,pasiryžimo,atkaklumo,pasitikėj imo savo jėgomis! Mieli Diana ir Arvydai,myliu Jus,tikiu Jumis!!! 😛

  2. laura

    vakar žiūrėjau neatsiplėšdama nuo televizoriaus… su mama abi palaikėme kad ir būdamos už ekranų. šiandien aktualiausia tema važiuojant į akropolį buvo vakarykštis pasidoymas, kalbėjome, kad gali kilt jiems komplikacijų, kad jie gali gauti galą sus avo tokiais triukais, tačiau visdėlto labai šaunu, kad yra tokių žmonių kruei išgarsina ne tik Lietuvos vardą, bet ir pritraukia ne tik Lietuvoje žiūrovų, savo tokiais apsirodymais, visdėlto bet koks eilinis žmogelis iš gatvės paimtas neišbūtų po vandeniu šitiek laiko! tai fantastiška ir tikrai nerealu ;>>

  3. Ingrida

    na aš tikrai tikiuosi kad Dianai ir Arvydui tikrai nieko neatsitiks, nes tikrai butu gaila. Ir linkiu kad jie turėtu ilgus gyvenimo metus, sveikatos, stiprybės ir kad sektusi triukai 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.