Tvirtarankiai egzaminuos Europą

Jau rytoj šalies rankų lenkimo rinktinė išvyksta į Švediją varžytis dėl senojo žemyno titulų. Europos čempionatas vyks birželio 18-24 dienomis.

Viso Lietuvos garbę gins 14 sportininkų, tarp kurių trys klaipėdiečiai – Aleksejus Stankevičius (svorio iki 100 kg grupė), Mantas Česnakas ir Dalia Medžiaušytė (abu iki 80 kg). Tiesa, pastaroji pasaulio rankų lenkimo vicečempionė jau kelis metus gyvena, dirba ir aktyviai treniruojasi JAV.

Dar šalies rinktinei atstovaus gargždiškės: Alina Gedvilaitė, Rimas Sakeris, Rasa Sakerytė, šilutiškės: Raminta Žvirblytė, Vilija Parnarauskienė, Viktorija Tverijonaitė, plungiškiai Modestas ir Darius Grigaičiai, skuodiškis Kazimieras Poškys, šakiškis Kęstutis Taranauskas ir druskininkietis Vidas Mikelionis.

Pasak Lietuvos rankų lenkimo federacijos viceprezidento, 14 kartų Lietuvos čempiono ir senojo žemyno prizininko Vlado Kuizino, mūsų sportininkai į Lietuvą turėtų parvežti bent tris medalius. „Pajėgios yra visos šilutiškės. Taip pat turėtų sublizgėti Kęstutis Taranauskas, Rimas Sakeris ir Mantas Česnakas“, – „Klaipėdai“ sakė rankų lenkimo specialistas.

Pakalbintas 17-metis klaipėdietis M.Česnakas nesiryžo prognozuoti rezultatų, tik pažadėjo, kad bet kokiu atveju paskutinis nebus.

„Prieš čempionatą nuotaikos kaip visada – optimistinės. Pasaulio čempionate buvau tarp prizininkų, stengsiuosi ir šįkart nenuvilti. Sunku kažką nuspėti, nes niekada negali žinoti, koks naujas talentas šįkart pasirodys sporto padangėje. Daug treniravausi ir širdies gilumoje jaučiuosi gerai“, – savo mintimis dalijosi viena ryškiausių Klaipėdos rankų lenkimo sporto jaunimo žvaigždė.

Pirmąkart tokio rango varžybose dalyvausiantis kitas mūsų miesto atstovas A. Stankevičius neslėpė jaučiantis jaudulį, bet tiki, kad bet kokiu atveju panašios varžybos jam bus tik į naudą – sutvirtės psichologiškai.

„Aleksejui – bus sudėtinga. Į tokio rango čempionatą suvažiuoja ypač galingi sportininkai – tiesiog „buivolai“. Jo svoris – iki 100 kg – ne itin parankus“, – teigė V.Kuizinas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.