L. Grinčikaitė – tarp geriausių šalies istorijoje

Klaipėdietė sprinterė Lina Grinčikaitė Rygoje vykusiose lengvosios atletikos varžybose ne tik iškovojo dvi pirmąsias vietas, bet ir pagerino savo asmeninį rekordą bei pasiekė vieną geriausių rezultatų Lietuvos istorijoje.

Tarptautinėse varžybose „Rygos taurė 2007” klaipėdietė tapo 100 ir 200 m bėgimo rungčių nugalėtoja.

100 m distanciją kandidatė į 2008 metų Pekino olimpiadą L. Grinčikaitė įveikė per 11,59 sek. (žaidynių normatyvas – 11,40 sek., šiuo metu klaipėdietės geriausias rezultatas – 11,45 sek. Aut. past.).

Rygoje 200 m bėgimo rungtį Edmundo Norvilo auklėtinė laimėjo atstumą nubėgusi per 23,45 sek. Šis rezultatas – 20-metės klaipėdietės asmeninis rekordas ir penktas rezultatas tarp Lietuvos sprinterių per visą istoriją.

Šiose varžybose uostamiesčio lengvaatletis Mindaugas Reinikovas 400 m bėgimo rungtyje užėmė šeštąją vietą. Jo rezultatas – 49,53 sek.