Išskirtinių pramogų kolekcija Neringoje

Neringos miesto savivaldybė ir viešoji įstaiga „Muzikos frontas“ džiaugiasi galėdami pristatyti „Vasaros pramogų kolekciją Neringa 2007“. Tai tradicinis, jau ketvirtus metus vystomas kultūros ir pramogų projektas, tačiau lyginanti jį su jaus buvusiais galima tik šio naudai: visą vasarą Nidoje bei Juodkrantėje truksiantis projektas poilsiautojams ir pajūrio svečiams pasiūlys itin daug originalių bei išskirtinių renginių, koncertų ir parodų…

„Vasaros pramogų kolekcija“ prasidės itin skambiai: birželio 22 d. Nidoje prasidės tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“.
Festivalis šiemet suburs 15 folkloro ansamblių ir liaudiškų kapelijų iš Lietuvos ir užsienio šalių, amatininkų mugėje dalyvaus beveik 100 amatininkų. Jau treti metai festivalį remia LRT, perkeldama iš studijos į Nidą pramoginės laidos „Gero Ūpo“ finalą. Birželio 22 – 23 dienomis, Joninių išvakarėse, finalinės kapelijų varžytuvės bus tiesiogiai transliuojamos per televiziją.

Birželio 25 d. prasidės beveik dvi savaites truksiantis VI-asis tarptautinis festivalis „Vargonų vasara“, kuris vyks Nidos ir Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčiose. Šiemet festivalyje dalyvauja vargonininkai ir solistai iš Lietuvos, Anglijos, Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Suomijos ir Vokietijos.

Nuo liepos 6 d. visą savaitę Nidoje ir Juodrantėje vyks Tarptautinis kamerinės muzikos ir ekologijos festivalis „Nepklusniųjų žemė 2007“.

Liepos viduryje prasidės jau XI tarptautinis Thomo Manno festivalis. Šių metų festivalio tema: „Kultūros kraštovaizdžiai. Trys Baltijos sostinės: Vilnius, Ryga, Talinas“.

Nuo liepos 24 d. Nida ir Juodkrantė nudžiugins kamerinės muzikos gerbėjus – iki rugpjūčio 15 d. vyks Tarptautinis kamerinės muzikos vasaros festivalis „Kuršių nerija 2007“. Kiek vėliau prasidės dar viena klasikinės muzikos fiesta – Chorinės ir vokalinės muzikos festivalis „Vox Academia“.

Šiais metais Neringoje kaip niekada anksčiau bus džiaugsis džiazo gerbėjai: rugpjūčio 2 d. prasidės festivalis „Nida Jazz maratonas 2007“, o palydint bobų vasarą džiazo gerbėjus džiugins „Neringa jazz +“.

Visą vasarą Neringoje vyks Lietuvos nacionalinės filharmonijos vasaros sezono koncertai, pačių įvairiausių žanrų parodos, plenerai, perfomansai ir dar ištisa gausybė renginių. Apie juos daugiau ir operatyvesnės informacijos galite sužinoti interneto tinklapyje: www.vasaraneringoje.lt

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.