„Sodra“ į „Commercial Union Lietuva“ pensijų fondų sąskaitą pervedė 23,9 mln. litų

„Commercial Union Lietuva“ iš „Sodros“ gautą 2007 m. pirmo ketvirčio gyventojų socialinio draudimo mokesčio dalį paskirstė į klientų asmenines pensijų fondų sąskaitas ir pradėjo investavimo procesą. Į fondą „Europensija plius“ pervesta 17,2 mln. litų naujai gautų lėšų, į fondą „Europensija“ pervesta 5,1 mln. litų, o į fondą „Europensija ekstra“ pervesta 1,6 mln. litų. „Commercial Union Lietuva“ pensijų fondų turtas gavus naujas įmokas padidėjo 19,4 proc. ir šiuo metu sudaro 143,2 mln. litų. Šį mėnesį pirmą kartą į pensijų fondų dalyvių sąskaitas iš „Sodros“ pervesta 5,5 proc. pensijų fondų dalyvių pajamų, nuo kurių skaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos. Pernai pervedamų pajamų dalis sudarė 4,5 proc.

„Lyginant su praėjusiu laikotarpiu, už šių metų pirmąjį ketvirtį į mūsų bendrovės klientų sąskaitas pervedama suma išaugo 31,7 proc. Viena svarbiausių tokio augimo priežasčių – tai 2006 metais pasipildęs mūsų naujų pensijų fondų klientų būrys“ – kalbėjo „Commercial Union Lietuva“ generalinė direktorė Asta Ungulaitienė.

„Commercial Union Lietuva“, priklauso tarptautinei „Aviva“ grupei – vienai didžiausių gyvybės draudimo ir pensijų fondų grupių Europoje ir visame pasaulyje, turinčiai daugiau negu 300 metų patirtį ir 40 milijonų klientų. „Aviva“ grupės bendrovės užsienyje, kur pensijų reformos prasidėjo gerokai anksčiau, jau moka sukauptas pensijas savo klientams. „Commercial Union Lietuva“ klientų lėšos investuojamos naudojantis ilgamete, tarptautine „Aviva“ grupės patirtimi. Investuojant lėšas taip pat konsultuojamasi su „Morley Fund Management“ – viena didžiausių Europoje turto valdymo bendrovių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.