LNK „Dainius“: namų šeimininkė – profesija?

„Civilizacijai sparčiai žengiant į priekį, pasikeitė ir moters vaidmuo: šiandien moterys veržiasi į politiką, verslą, siekia mokslo aukštumų ir karjeros. Tačiau dalis vyrų vis dar įsitikinusi, kad moters vieta – namuose. Pasvarstysime, ar namų šeimininkė yra profesija, ar ne“, – būsimąją laidos temą pristato laidos šeimininkas Dainius Ožalas.

„Dainiaus“ viešnia Diana per ilgus vedybinio gyvenimo metus įgijo tik vieną profesiją – tarnaitės, o jos darbdavys buvo jos vyras. Dabar Diana liko viena, nes jos buvusiam vyrui žmona tapo nebeįdomi ir nebepatraukli. Jis susirado kitą – išsilavinusią, ekstravagantišką ir daug patrauklesnę moterį.

Grupės „Išjuk šviesą“ lyderis Valdas skundžiasi, kad jam atsibodo, jog jo žmona Aušra į namus po darbo sugrįžta vėlai. Jį erzina betvarkė namuose ir jis norėtų, kad jo žmona rūpintųsi buitimi ir vaikais, o ne ištisas dienas praleistų tvarkydama darbo reikalus. Tuo tarpu Aušra teigia, kad jos vyras vienas nepajėgtų išlaikyti keturių asmenų šeimos ir apskritai ji nėra ta moteris, kurią tenkintų namų šeimininkės vaidmuo.

Turtingo verslininko žmona Vitalija negali išsėdėti namuose, nors už tai jos vyras jai žadėjo mokėti atlyginimą.

Inga Valinskienė ankščiau buvo tik namų šeimininkė, tačiau tas periodas praeityje ir Inga nenorėtų, jog jis pasikartotų.

„Daug dirbančios moterys man asocijuojasi su nuvarytais arkliais“, – teigia kitas „Dainiaus“ pašnekovas Jordanas. Jam labiau priimtinos moterys, kurios kursto namų židinį, o ne užsiima savo karjera.

Spalvingas ir dinamiškas pokalbių šou šį šeštadienį 17.50 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

1 atsiliepimas į "LNK „Dainius“: namų šeimininkė – profesija?"

  1. vilmante

    as esu kategoriskai pries tokia nuomone,kad namu seimininke-profesija.stai kad ir as 11 metu kaip namuose auginu vaikus ir kas is to niekam nesu idomi,net pati sau.todel kad sededama namuose tampi usidares,nepilnavertis zmogus.esu priklausoma nuo vyro[jis dirba ir islaiko seima]tad jokiu planu apie tolesne ateiti negali buti nei kalbos.apie tobulejima…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.