Real” ekipai pavyko išlyginti pusfinalio serijos rezultatą

Madrido „Real” krepšininkams itin sunkiose ketvirtose Ispanijos čempionato pusfinalio rungtynėse svečiuose pavyko iškovoti pergalę. ULEB taurės nugalėtojai tik dvikovos pabaigoje rezultatu 72:70 (19:13, 23:24, 14:9, 16:24) įveikė Badalonos „Joventut” komandą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

Ši pergalė reiškia, kad „Real” klubas lemiamą dvikovą dėl galimybės žaisti Ispanijos pirmenybių finale žais namų aikštelėje. Be to, jei „Real” klubas žaistų Ispanijos lygos finale, tai garantuotų Vilniaus „Lietuvos rytui” vietą Eurolygoje.

Susitikimą „Real” krepšininkai pradėjo įspūdingu spurtu 11:0, tačiau vėliau sustojo ir leido šeimininkams sumažinti atsilikimą. Po pirmojo kėlinuko „Real” buvo priekyje 19:13.

Antrajame kėlinuke Andrew Bettso dvitaškis sumažino šeimininkų atsilikimą iki 3 taškų (18:21). Toks skirtumas tarp ekipų buvo ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes (28:31), o ilsėtis komandos išėjo „Real” pirmaujant 42:37.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą ir vėl perėmė Madrido krepšininkai, kurie ilgą laiką pirmavo 6-7 taškų skirtumu, o paskutinėmis ketvirčio akimirkomis pataikytas Charleso Smitho dvitaškis padidino „Real” pranašumą iki 10 taškų (56:46).

Ketvirtajame kėlinuke „Joventut” krepšininkai spurtavo 8:0 ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (54:58). Intriga aikštelėje ir toliau augo, o likus žaisti daugiau nei 2 minutes Dmitrijaus Fliso tritaškis išlygino rezultatą (63:63). Sėkmingo Raulio Lopezo žaidimo dėka „Real” komandai pavyko nutolti 6 taškais (69:63), tačiau paskutinę susitikimo minutę D.Flisas įmetė dvitaškį, o „Real” pranašumui sumažėjus iki 3 taškų (68:71), L.Bullockas nepataikė abiejų baudos metimų. Tuo tarpu jaunojo Ricky Rubio ranka nesudrebėjo ir likus žaisti kelias sekundes ekipa skyrė minimali „Real” persvara.

Paskutinę kėlinuko sekundę prasižengta prieš Keremą Tunčeri, kuris patakė vieną baudos metimą, o kamuolį atkovojęs Rudy Fernandezas nespėjo sukurti atakos. „Real” šventė sudėtingą pergalę 72:70.

„Joventut”: L.Bartonas 14 (7 atk.kam., 4 rez.perd.), D.Flisas 13 (10 atk.kam.), E.Bennettas, R.Rubio ir A.Bettsas – po 8.

„Real”: R.Lopezas 13, F.Reyesas ir L.Bullockas – po 12, A.Mumbru 11 (6 atk.kam.), Ch.Smithas 9 (tritaškiai 0/5).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .