Real” pralaimėjo trečias pusfinalio rungtynes

Trečiose Ispanijos čempionato pusfinalio rungtynėse Badalonos „Joventut” namuose rezultatu 85:71 (21:21, 17:19, 21:18, 26:13) nugalėjo Madrido „Real” ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Didžiąją rungtynių dalį komandas skyrė vos keli taškai. Pirmame kėlinuke šeimininkai buvo sukaupę šešių taškų pranašumą (14:8), tačiau jis netrukus ištirpo. Baigiantis pirmam kėlinukui „Real” pirmąkart išsiveržė į priekį 19:18.

Antrame kėlinuke komandos iš eilės keitėsi pelnytais taškais bei netaikliomis atakomis ir rungtynėms įpusėjus „Real” pirmavo 40:38.

Trečiame ketvirtyje jau dažniau pirmavo „Joventut”, tačiau komandas skyrė keli taškai, o kėlinukui pasibaigus minimalią persvarą susigrąžino šeimininkai 59:58.

Lemiamas „Joventut” spurtas įvyko ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kai Rudy Fernandezo ir Lubošo Bartono tritaškių skirtumas staiga šoktelėjo iki devynių taškų – 69:60. Dar po kelių minučių po Dmitrijaus Fliso tolimo metimo šeimininkai pirmavo jau 74:62 bei užtikrintai išlaikė savo pranašumą iki rungtynių pabaigos.

„Joventut”: R.Fernandez 16 (7 rez. perd.), L.Barton 13 (6 atk. kam.), R.Archibald 11 (6 atk. kam.), E.Bennett 10 (5 rez. perd.).

„Real”: F.Reyes 15 A.Hervelle 10 (8 atk. kam.), Ch.Smith 8, L.Bullock ir M.Tomas – po 7.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .