„Google Gears“: elektroninis voratinklis veiks atsijungus nuo interneto

„Google“ pranešė sukūrusi voratinklio programinę įrangą, kuri veikia tiek prisijungus, tiek atsijungus nuo interneto. Tai milžiniškas pasikeitimas interneto pramonėje, leidžiantis vartotojams dirbti lėktuvuose, traukiniuose ir net atokiausiose vietovėse.

„Google Gears“ pavadinta technologija leis kompiuterių, telefonų ir kitų prietaisų naudotojams prisijungus, prisijunginėjant su pertraukomis arba visiškai atsijungus nuo interneto manipuliuoti tokiomis paslaugomis, kaip elektroninis paštas, internetinis kalendorius ar naujienų portalai.

Sujungdama naujas internetines paslaugas ir senesnę kompiuterio programinę įrangą, kai bet kokie duomenų pakeitimai saugomi pačiame vartotojo kompiuteryje, „Google“ stumia voratinklį į naujas sferas ir meta iššūkį kompiuterių programinės įrangos lyderei „Microsoft“.

„Voratinklis yra nuostabus, tačiau jis neveikia itin gerai, jei neturi priėjimo prie interneto, – teigė „Google“ inžinerijos viceprezidentas Džefas Huberis (Jeff Huber). – „Gears“ užpildo šią funkcionalumo spragą“.

„Gears“ turėtų padidinti daugelio „Google“ produktų ir paslaugų bei tūkstančių nepriklausomų kūrėjų programų patogumą, nes jomis bus galima naudotis ir nepatogiu laiku, ir neįprastose vietose.

Daugelis tokių produktų galės atlikti ribotą paiešką neprisijungus prie interneto, nes dalis duomenų jau bus parsiųsti automatiškai vartotojui būnant prisijungus prie tinklo. Vartotojui prisijungus prie interneto bus galima vėl naudotis pilnu paieškos portalo funkcionalumu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "„Google Gears“: elektroninis voratinklis veiks atsijungus nuo interneto"

  1. elniukas

    Savo el.pastu nepasitikrinciau jei nebuciau prisijunges prie neto. Siame straipsnyje, raso visai ka kita. Tiesiog nesuprantamas man dalykas. Taip iseitu butu ymanomas dalykas kai netas dingtu ne del savo kaltes, ziureti pasta? GERAS!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.