LNK Žinias ves žurnalistė Asta Dudurytė

Žurnalistė Asta Dudurytė nuo birželio 11-osios pradeda vesti LNK žinias. Asta keičia penkerius LNK studijoje dirbusią Vilmą Čereškienę.

„Ypatingai smagu, kad mane pakeis ir LNK žinias nuo šiol pranešinės eterio profesionalė Asta. Tiesioginis eteris ir žurnalisto darbas jai nėra naujiena. Asta – draugiška, kūrybinga kolegė. Linkiu jai sėkmės“, – sako su LNK Žiniomis atsisveikinanti Vilma Čereškienė.

Eterio senbuvė, žavioji daugiavaikė motina, šiltoji žinių vedėja Vilma Čereškienė iš viso jau vienuolika metų dirba tiesioginiame eteryje. „Vienuolika metų diena iš dienos jaučiuosi taip, lyg laikyčiau egzaminą. Manu, kad daug padariau, daug nuveikiau, gal net truputėlį išsisėmiau. Man norisi grįžti prie paprasto žurnalisto darbo“, – šypsosi Vilma.

Linksma ir visada gerai nusiteikusi Asta Dudurytė žurnaliste dirba jau dešimt metų ir pastaruosius dvejus – LNK Žinių tarnyboje. Jau kuris laikas Asta pavaduodavo Vilmą, kai ši atostogaudavo.

„Nors žurnalisto darbas judresnis, kaskart susitinki naujus žmones, domiesi naujomis temomis, žinių skaitymas taip pat yra labai įdomus. Vedėjo darbas – viso žinių rengimo kulminacija“, – pažymėjo Asta. Žurnalistė ypatingai džiaugiasi, kad žinias ves kartu su Gintaru Deksniu. „Sėdėdama šalia Gintaro, jaučiu nuoširdų palaikymą ir mokausi iš jo“.

Savo žurnalistinę karjerą žurnalistikos bakalaurė Asta pradėjo nuo Panevėžio televizijos, paskui, atvažiavusi į sostinę, dirbo Vilniaus televizijoje, ten rengė reportažus, vedė žinias ir kūrė autorinę laidą. Kūrybiška žurnalistė buvo pastebėta LNK žinių tarnybos vadovų ir pakviesta į LNK. Jau dvejus metus ji sėkmingai dirba žinių reportere, rengdama siužetus pačiomis aktualiausiomis temomis.

Žinios su Asta Duduryte, Vilma Čereškiene, Gintaru Deksniu ir Roku Žilinsku – 18.45 ir 22.00 per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.