Policija nušovė žmones terorizavusią kiaunę

Užvakar Šilutės policijai ginklą teko panaudoti prieš neįprastą užpuoliką – vienas iš pareigūnų tarnybiniu pistoletu nušovė miesto gyventojus terorizavusią pasiutusią kiaunę.

Apie 17 val. į policiją paskambinusi moteris pranešė, jog viename Naujakurių kvartalo gatvės kieme laukinis gyvūnas užpuolė ir apkandžiojo jos 68 metų vyrą, dirbusį darže.

Paaiškėjo, jog vyriškis, skindamas agurkus prie ūkinio pastato esančiame darže, staiga pajuto ant nugaros užšokusį kažkokį padarą. Bandant jį nusimesti gyvūnas kandžiojo į žmogaus rūbus. Pavykus nusviesti gyvūną paaiškėjo, jog tai – kiaunė.

Ji neatstojo ir vėl puolė vyriškį. Jai pavyko įkasti žmogui į koją. Tik įpykusiam žmogui stipriai spyrus gyvūnas pasitraukė į šalį.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai kiaunę rado besiblaškančią tame pačiame kieme – gyvūnas taikėsi pulti gyventojus, vėliau – ir pačius policininkus.

Vienas iš pareigūnų buvo priverstas panaudoti tarnybinį ginklą – kiaunė nušauta pirmu šūviu.

Gyvūnas perduotas Šilutės veterinarijos tarnybos darbuotojams. Šie spėja, jog laukinis gyvūnas sirgo pasiutlige.

Kiaunės apkandžiotą vyriškį apžiūrėjo medikai, suteikus pagalbą kojos žaizdas jis išleistas gydytis į namus. Be to, vyriškiui teks pasiskiepyti nuo pasiutligės.

Rolandas Žalgevičius

„Vakarų ekspresas“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.