35 turas: sunki „Valencia” pergalė svečiuose

Šeštadienį „La Ligos” 35-ojo turo rungtynėse sunkią pergalę svečiuose iškovojo „Valencia”, rungtynių pabaigoje palaužusi „Mallorca” pasipriešinimą, „Zaragoza” septynių įvarčių trileryje įveikė „Athletic Bilbao” ekipą, o viena dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1 – Sevilijos „Betis” namuose neįveikė turnyro autsaiderių Taragonos „Gimnastic”.

Maljorkoje vykusiose rungtynėse abi ekipos ilgai neišnaudojo susikurtų progų, kol galiausiai pačioje rungtynių pabaigoje po Davido Villos perdavimo iš arti „Mallorca” vartininką įveikė Ispanijos rinktinės saugas Joaquinas. Po šios pergalės „Valencia” bent laikinai pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Kiti trys lyderiai savo rungtynes žaidžia sekmadienį. Tiesa, visos ekipos žais svečiuose.

Tuo tarpu Sevilijoje vykusiose rungtynėse įvarčiai taip pat buvo mušami rungtynių pabaigoje – 89-ą minutę už Johanno Vogelio pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys į „Betis” vartus, o pats Šveicarijos rinktinės saugas išvarytas iš aikštės.

Baudinį sėkmingai realizavo Javieras Portillo, tačiau antrą pridėtinio laiko minutę rezultatą išlygino Xisco.

Paskutinės šeštadienio rungtynės buvo itin intriguojančios – septynių įvarčių trileryje pergalę šventė „Zaragoza”, 4-3 įveikusi Bilbao „Athletic” futbolininkus.

Statistika

„Mallorca” 0 – 1 „Valencia”

89` [0 – 1] Joaquin

Sevilijos „Betis” 1 – 1 Taragonos „Gimnastic”

89` [0 – 1] Javier Garcia Portillo (11 m.)

90+2` [1 – 1] Xisco

89` iš aikštės pašalintas Johann Vogel („Betis”)

„Zaragoza” 4 – 3 Bilbao „Athletic”

16′ [1 – 0] Diego Milito

19′ [2 – 0] Carlos Diogo

36′ [2 – 1] Aritz Aduritz

37′ [3 – 1] Sergio Garcia

45′ [4 – 1] Ander Murillo (į savo vartus)

74′ [4 – 2] Aritz Aduritz (11m.)

78′ [4 – 3] Aritz Aduritz