„Cavaliers” – Rytų konferencijos finale

Klivlendo „Cavaliers” klubas išvykoje rezultatu 88:72 nugalėjo Niudžersio „Nets” ekipą ir laimėjo Rytų konferencijos pusfinalio seriją 4:2 bei trečiąkart klubo istorijoje pateko į konferencijos finalą, kuriame susitiks su Detroito „Pistons” krepšininkais.

Svečiai fantastiškai pradėjo susitikimą ir, dėka įspūdingo pirmojo ketvirčio, per kurį Lebronas Jamesas pelnė net 14 taškų, susikrovė 17 taškų pranašumą – 32:15. „Nets” buvo pavykę kiek apmažinti skirtumą, tačiau puikus Donyello Marshallo žaidimas neleido aikštės šeimininkams ženkliai sumažinti deficito ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo „Cavaliers” pirmaujant 53:38.

Itin nesėkmingai Klivlendo komandai susiklostė trečiasis kėlinukas. Jo metu svečiai daugiau nei 6 minutes nepelnė taškų, o L.Jamesas susirinko bereikalingų asmeninių pražangų bei didžiąją dalį laiko sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. „Nets” ekipai buvo pavykę sumažinti anksčiau turėtą net 21 taško deficitą iki 1. Pakilęs nuo atsarginių žaidėjų suolelio L.Jamesas ketvirtajame kėlinuke puikiai skirstė kamuolį komandos draugams, o komandą į priekį tempė naujokas Danielis Gibsonas bei veteranas D.Marshallas. Kiek vėliau ir pats „Cavaliers” lyderis ėmėsi iniciatyvos, o jo sunkus tritaškis ketvirčio gale „užšaldė” įspūdingą pergalę.

Žydrūnas Ilgauskas šįkart nebuvo rezultatyvus, tačiau žaidė naudingai gynyboje. Lietuvis per 29 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir surinko 3 asmenines pražangas.

Rezultatyviausias „Cavaliers” gretose buvo L.Jamesas, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Geriausias rungtynes atkrintamosiose varžybose sužaidė D.Marshallas, pelnęs 18 taškų per 18 minučių (6/10 tritaškiai), Drew Goodenas pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Nets” ekipoje išsiskyrė Jasonas Kiddas – 19 taškų (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Richardas Jeffersonas – 16 (8 atk. kam.), Mikki Moore – 14 (7 atk. kam.), Vince Carteris – 11.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .