NML: Aistė Pilvelytė ar Mino?

Raudonasis ir Mėlynasis divizionai jau turi savo lyderius. Pirmąją Mėlynojo diviziono vietą užima Mino, paskui rikiuojasi Merūnas ir Aistė Pilvelytė. Raudonojo diviziono lyderis – Vudis, antroji vieta priklauso Radži, trečioji – „Gravel“.

Šie atlikėjai dabar susikaus finalinėse varžybose dėl pirmos, antros ir trečios vietos Nacionalinėje muzikos lygoje. Laimėtojai pasidalys pusės milijono litų vertės prizą. Pirmosios vietos laimėtojas gaus 250 tūkst., antrosios – 150 tūkst., trečiosios – 100 tūkst. litų vertės prizinio fondo dalį.

Sekmadienį Mėlynojo diviziono lyderis Mino (18 taškų) susikaus su Aiste Pilvelyte (13 taškų). Jei Aistė laimėtų prieš Mino 5:0, ji užimtų pirmąją vietą Mėlynajame divizione ir išstumtų Mino į antrąją vietą. Tokiu atveju Aistei garantuota pozicija finale ir viena iš trijų prizinių vietų.

Aistei reikėtų mažiausiai gauti bent du taškus, kad ji iš trečios vietos pakiltų į antrąją, aplenktų Merūną ir jai nereikėtų kautis su nenugalimuoju Radži. Tada Aistės lauktų susitikimas su „Gravel“.

Mino ir Aistės PIlvelytės dvikovos laimėtojas kovoje Va Bank susikaus su specialiu svečiu, Nojumi Mileriu iš buvusios grupės „Airija“.

Nacionalinė muzikos lyga – sekmadienį 20.50 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.