„Unics” ir CSKA pusfinalius pradėjo pergalėmis

Rusijos lygos pirmosiose pusfinalio rungtynėse lietuviškasis Kazanės „Unics” klubas namuose užtikrintai, rezultatu 86:72, nugalėjo Kęstučio Kemzūros treniruojamą Maskvos regiono „Khimki” komandą bei serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo beveik visąlaik. „Khimki” buvo pavykę kiek sumažinti deficitą trečiajame kėlinuke, tačiau „Unics” paskutinįjį kėlinuką laimėjo 24:17 ir varžovams šansų nepaliko.

Darjušas Lavrinovičius buvo rezultatyviausias iš lietuvių, pelnęs 13 taškų (6/13 dvitaškiai, 1/1 baudos) ir atkovojęs 5 kamuolius. Kšištofas Lavrinovičius pridėjo 9 (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), o Saulius Štombergas – 8 (1/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos, 4 atk. kam.).

Rezultatyviausiai Kazanės klube žaidė Sergejus Čikalkinas ir Jerry Mcculloughas, surinkę atitinkamai 15 ir 14 taškų.

„Khimki” komandai 21 tašką surinko Kelly McCarty (5 atk. kam.), Maciejus Lampe – 11 (8 atk. kam.), Vladimiras Dyachokas – 10 (9 atk. kam.).

***

Kitose pusfinalio rungtynėse Maskvos CSKA namuose, tik dėka įspūdingai sužaisto paskutiniojo ketvirčio, sugebėjo nugalėti to paties miesto „Dinamo” krepšininkus rezultatu 84:75.

„Dinamo” trečiojo kėlinuko metu surengė fantastišką 17:0 spurtą ir išsiveržė į priekį net 58:45. Vis dėlto paskutiniajame kėlinuke CSKA dominavo, jį pradėdami 8:0. Šį ketvirtį Eurolygos vicečempionai laimėjo 28:13.

CSKA: T.Papaloukas – 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Smodišas – 20 (5 atk. kam.), T.Langdonas – 12, R.Holdenas – 9 (4 rez. perd.).

„Dinamo”: E.Gillas – 16 (6 rez. perd.), D.Domani – 15, A.Fotsis – 13 (6 atk. kam.), S.Monia – 11 (6 atk. kam.).