„RyRalio“ vasaros sezono startas Kauno Jachtklube

„Šį penktadienį vasaros sezonas bus atidarytas“, – šaukia Karalius. Nepraėjus nė 9 mėnesiams nuo paskutiniojo „RyRalio“ vasaros uždarymo festivalio „Summer End Festival“ Kauno Jachtklube, kuris pritraukė per 1500 žmonių, gimsta naujas kūdikis – keturių vasariškų renginių serija. Devynis mėnesius šokome uždarose patalpose, taigi pats metas vėl grįžti į gamtą, juolab proga tikrai yra.

Jau gegužės 18 d. renginių ir įrašų kompanija „RyRalio“ ketvirtus metus iš eilės vakarėliu po žvaigždėtu dangumi pradės vasaros sezoną, kuris tradiciškai baigsis rugpjūčio pabaigoje. Šių metų atidarymo raudoną kaspiną kirps bei maudymosi kostiumus iš spintų trauks žinomi diskžokėjai – renginio šeimininkas Lauris Lee, o taip pat Donatello, Santi Touch bei Loranas Vaitkus.

Pasirodymų Jachtklube nekeistų net į naują meilę

Šiuo metu suplanuotų 4 „RyRalio“ „open airų“ veiksmas, kaip ir kasmet, vyks atviroje Jachtklubo terasoje po atviru dangumi prie Kauno marių. „Nors daug kam atrodo, kad diskžokėjai tai robotai, galintys kiaurom parom nemiegot ir grot 4 kartus per savaitę, mes visuomet renkamės kita variantą – geriau rečiau, bet su gera nuotaika ir meile. Taip pat mes labai mėgstame atostogauti, ne tik nuo grojimų, nuo žmonių, bet ir nuo vakarėlių uždarose patalpose“, – pasakoja Karalius.

„Taip jau ketvirtus metus iš eilės gimsta vasaros renginių serija, kuriuose grojame su šimta procentine palaima veide. To jausmo neiškeisčiau net į pačią gražiausią merginą“, – šypsosi Karaliaus „brolis“ Lauris Lee.

4 skaniausios vasariškos „bambonkės“

Be sezono atidarymo, birželio 15 dieną, į savo gimtadienį visus kvies Karalius ir Santi Touch. Šiame renginyje žvakutes ant torto padės pūsti D. Britanijos įrašų kompanijos „Reel Groove“ bosas Greg Dorban, Lauris Lee, Saulty, Manfredas bei patys gimtadienio kaltininkai. Liepos 27 dieną visų lauks – „RyRalio Vasara!“, kurioje šiandien jau patvirtintas išskirtinis Kastis Torrau house muzikos setas.

Viską užbaigs kasmet vis populiaresnis ir didesnis šokių muzikos renginys – „Summer End Festival“, kuris šiais metais įvyks rugpjūčio 24 dieną. Šį renginį užpernai išgarsino ne tik tai, kad jis susilaukė didžiulio dėmesio ir pačių geriausių atsiliepimų, bet ir tai, kad… renginio metu į marias įriedėjo BMW automobilis. Dar ilgai spauda Karaliui ir Lauriui nedavė ramybės ir kelioliką kartų prašė pakartot „skandalu“ virtusius įvykius, tad organizatoriai su nerimu laukia, kas gi tokio nutiks šiais metais.

Už pulto – „kitoks“ Donatello

Jau šį penktadienį įspūdingą seriją pradės ne tik nuolatiniai „RyRalio“ renginių dalyviai Lauris Lee bei Santi Touch, bet ir muzikos mėgėjų mėgstamiausios radijo stoties „Opus 3“ rezidentas Loranas Vaitkus, o taip pat ypatingas svečias – Donatello. Pastarojo pasirodymas turėtų tapti didele staigmena. Žinomas diskžokėjus šiam renginiui ruošia išskirtinį, jam nebūdingos, house muzikos setą. „Nors mane daugelis tapatina tik su progressive stiliumi, visgi house yra pagrindas, ant kurio sukasi mano fonoteka. Tai muzika be kurios neįsivaizduoju gero vakarėlio, tai muzika kurios neįmanoma neįsimylėti“.

Merginų numylėtiniu vadinamo diskžokėjaus teigimu, jį visad pradžiugina „RyRalio“ kvietimai groti jų vakarėliuose. Pasak Donatello, ten visada būna pati geriausia atmosfera bei pačios gražiausios merginos. „Pas juos aš galiu groti tai ką pats noriu, ko galbūt negalėčiau sau leisti klubiniuose vakarėliuose. Nepamenu nei vieno „RyRalio“ renginio, kuriame būčiau nuobodžiavęs, ypač patiko jų praėjusių metų vasaros uždarymo festivalis“, – pasakoja Donatello.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.