„Lazio” ir „Milan” užsitikrino vietas Čempionų lygoje

Italijos čempionate sekmadienį vienu metu sužaisti visi 34-ojo turo susitikimai. Kelialapius į kito sezono UEFA Čempionų lygos kvalifikacines varžybas nepaisant nelabai sėkmingų rezultatų užsitikrino septynių įvarčių trilerį prieš čempioną Milano „Inter” pralaimėjęs Romos „Lazio” ir tik lygiosiomis su naujoku „Catania” sužaidęs „Milan” klubas, į penktą vietą po „Empoli” ir „Palermo” nesėkmių šoktelėjo „Fiorentina”, o kova dėl išlikimo dar labiau paaštrėjo ir 11-18 vietas skiria vos trys taškai.

„Lazio” ekipa sugebėjo iššvaistyti dviejų įvarčių pranašumą ir itin permainingose rungtynėse rezultatu 3-4 svečiuose nusileido čempionato nugalėtojams „Inter”.

Svečiai pačioje rungtynių pradžioje pateikė savo varžovams didžiulį šoką, per pirmąsias 5 minutes įmušdami du įvarčius. Trečiają rungtynių minutę Dejanas Stankovičius prarado kamuolį prie savo komandos baudos aikštelės ir jį perėmęs „Lazio” puolėjas Goranas Pandevas smūgiavo į vartus. Kamuolys, pakeliui palietęs Marco Materazzi ir pakeitęs kryptį, įskriejo į vartus. Dar po dviejų minučių Luisas Jimenezas skersavo kamuolį į „Inter” baudos aikštelę, o ten niekieno nedengiamas Massimo Mutarelli galva nukreipė jį į vartus.

Tačiau, skirtingai negu Italijos taurės rungtynėse su „Roma”, „Inter” sugebėjo atsitiesti ir sugrįžti į žaidimą. 20 minutę Hernanas Crespo, gavęs perdavimą iš komandos draugo Maicono, sušvelnino skirtumą, o 35 minutę argentinietis buvo paliktas laisvas prie varžovų vartų ir, gavęs perdavimą iš Patricko Vieira, antrą kartą nubaudė varžovus. Tačiau vos po šešių minučių „Lazio” dar kartą nustebino varžovus. Cristianas Ledesma taikliu baudos smūgiu dar kartą išvedė svečius į priekį.

Visgi antrasis kėlinys priklausė „Inter” komandai, kuri jo gale sugebėjo pagaliau išsiveržti į priekį. 81 minutę Hernanas Crespo pelnė trečiajį savo įvartį, šįkart gavęs taiklų perdavimą iš Mariano Gonzalezo ir dar kartą pasiuntęs kamuolį į vartus iš artimo atstumo. „Lazio” gynėjai bandė įrodyti teisėjui, kad argentinietis perdavimo metu buvo nuošalėje ir Sebastianas Siviglia pernelyg pasikarščiavęs išvydo prieš save raudoną kortelę. Tuomet „Inter” klubui pergalę išplėšė Marco Materazzi, pelnęs įvartį sau įprastu būdu – galva po iškelto kampinio.

34 turo rezultatai

„Parma” 4 – 1 „Messina”

23′ [1 – 0] Giuseppe Rossi

28′ [2 – 0] Zlatan Muslimovic

30′ [3 – 0] Giuseppe Rossi

33′ [4 – 0] Andrea Gasbarroni

87′ [4 – 1] Christian Rigano

„Udinese” 2 – 3 „Atalanta”

28′ [1 – 0] Gyan Asamoah

50′ [1 – 1] Riccardo Zampagna (11m.)

68′ [2 – 1] Gyan Asamoah

74′ [2 – 2] Fernando Damian Tissone

86′ [2 – 3] Christian Vieri

„Fiorentina” 1 – 0 „Cagliari”

7′ [1 – 0] Giampaolo Pazzini

„Inter” 4 – 3 „Lazio”

3′ [0 – 1] Goran Pandev

5′ [0 – 2] Massimo Mutarelli

20′ [1 – 2] Hernan Crespo

35′ [2 – 2] Hernan Crespo

41′ [2 – 3] Christian Daniel Ledesma

81′ [3 – 3] Hernan Crespo

85′ [4 – 3] Marco Materazzi

82′ Sebastiano Siviglia („Lazio”) pašalintas iš aikštės

„Roma” 0 – 1 „Torino”

13′ [0 – 1] Roberto Muzzi

„Catania” 1 – 1 „Milan”

5′ [0 – 1] Clarence Seedorf

61′ [1 – 1] Gionatha Spinesi

„Livorno” 1 – 0 „Sampdoria”

72′ [1 – 0] Antonio Filippini

„Reggina” 1 – 1 „Chievo”

51′ [0 – 1] Matteo Brighi

53′ [1 – 1] Rolando Bianchi

„Ascoli” 3 – 2 „Palermo”

10′ [0 – 1] Fabio Henrique Simplicio

24′ [1 – 1] Viktor Boudianski

30′ [1 – 2] Radoslaw Matusiak

48′ [2 – 2] Michele Paolucci

61′ [3 – 2] Viktor Boudianski

70′ Fabio Henrique Simplicio („Palermo”) pašalintas iš aikštės

„Siena” 2 – 0 „Empoli”

11′ [1 – 0] Daniele Portanova

90′ [2 – 0] Massimo Maccarone

34′ Richard Vanigli („Empoli”) pašalintas iš aikštės

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .