„Sūduva“ išvykoje įveikė „Šilutę“

Lietuvos „A lygos“ 10-ojo turo rungtynėse Šilutėje vietos komanda susitiko su Marijampolės „Sūduva“. Nepaisant šeimininkų anksti įgytos persvaros, tris įvarčius vėliau pelnė ir pergalę iškovojo marijampoliečiai.

Šilutės miesto stadionas, 250 žiūrovų

Teisėjas – Edmundas Gaigalas

„Šilutė“ 1 – 3 Marijampolės „Sūduva“

6` [1 – 0] Tadas Straleckas

35` [1 – 1] Willer Souza Oliveira

43` [1 – 2] Giedrius Klevinskas

78` [1 – 3] Gvidas Juška

„Šilutė“: L.Vertelis; V.Šulkevičius, Brezina, Khubutia, T.Kijanskas; Vaikasas, Zubavičius, Vičius, Bezykornovas, Valskis; Straleckas

„Sūduva“: S.Klevinskas; Sobol, Mikuckis, M.Skinderis, G.Klevinskas; Mačiulis, Maciulevičius (75′ Jasaitis), Miklinevičius, G.Slavickas (61′ Kėrys); Willer, Shuganov (46′ Juška)

Jau šeštą minutę „Šilutė“ netikėtai išsiveržė į priekį – po vidurio gynėjų klaidos Tadas Straleckas atsidūrė vienas prieš vartininką Saulių Klevinską ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vėliau šilutiškiai atsitraukė į gynybą ir stengėsi kontratakuoti, tačiau po standartinės padėties „Sūduva“ 35 minutę rezultatą išlygino – baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų pasižymėjo brazilas Willeris.

„Sūduva“ toliau atakavo ir iki kėlinio pabaigos likus porai minučių po dviejų iš eilės kampinių smūgiu galva savo komandą į priekį išvedė gynėjas Giedrius Klevinskas.

Po pertraukos žaidimas kiek išsilygino, o pirmieji varžovų vartams dažniau grasino „Sūduvos“ futbolininkai, tačiau Tomo Miklinevičiaus smūgį iš baudos aikštelės prieigų atrėmė vartininkas Laurynas Vertelis.

„Šilutė“ dar bandė išlyginti rezultatą, bet realesnių progų pasižymėti nesukūrė, o 78 minutę po sumaišties prie šeimininkų vartų trečią įvartį svečiams pelnė Gvidas Juška. „Sūduva“ nugalėjo rezultatu 3-1 ir iškovojusi penktą pergalę dalinasi 4-5 pozicijas su Panevėžio „Ekranu“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.