„ASK Riga” antrąkart įveikė „Ventspils” klubą

Antrąją pergalę Latvijos čempionato finale iškovojo Ramūno Butauto treniruojamas Rygos „ASK Riga” klubas, kuris namuose po atkaklios kovos rezultatu 76:71 (13:21, 27:19, 22:15, 14:16) nugalėjo čempionų titulą ginančius „Ventspils” krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių padidino atotrūkį 2-0.

Pirmajame kėlinuke sėkmingiau žaidė „Ventspils” klubas, tačiau antrajame kėlinuke žaidimas išsilygino, o ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 40:40. Po didžiosios pertraukos aikštelėje buvo nemažai aistrų ir techninių pražangų, tačiau „ASK Riga” krepšininkai perėmė iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 7 taškų skirtumu 62:55.

„ASK Riga” komandai lietuvis Steponas Babrauskas per 25 minutes surinko 8 taškus (2/3, 1/2, 1/4), atkovojo 2 ir prarado vieną kamuolį bei 3 kartus prasižengė.

Kitas Rygos ekipos lietuvis Martynas Andriukaitis buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

„ASK Riga”: A.J.Bramlettas 14 (9 atk.kam.), T.Braggsas (8 atk.kam.) ir Curtisas Millage (5 rez.perd.) – po 9, S.Valteris, R.Grafas, S.Buškevicas (6 atk.kam., 4 rez.perd.) ir S.Babrauskas – po 8.

„Ventspils”: E.Shannonas 17, J.Love 15, Uvis Helmanis 11, A.Vitolas ir N.Jeličius – po 6.

Trečiosios finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį, gegužės 14 dieną, Ventspilyje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .