18 turas:”Lokomotiv” dramatiškai laimėjo prieš „CSKA”

Savaitgalį įvykęs 18-asis Rusijos „Premier” lygos turas išsiskyrė savo įnirtingomis ir dramatiškomis varžybomis – net penkiuose mačuose rungtynių baigtis išsisprendė per paskutines dešimt minučių, o kituose trijuose susitikimuose įvarčių įmušta nebuvo.

Labiausiai intriguojančios rungtynės vyko Maskvoje, kur viename iš daugelio miesto derbių čempionate pirmaujantis „Lokomotiv” žaidė prieš D.Šembero „CSKA” klubą. „Geležinkeliečiai” du kartus pirmavo prieš „armiečius”, kuriem vis pavykdavo rezultatą išlyginti, o šeimininkams pergalę nulėme O.Pašinino įvartis priešpaskutinę minutę.

Dešimtą nesėkmę patyrė Maskvos „Dinamo”, pirmavęs prieš Jaroslavlio „Shinnik” išvykoje, tačiau turėjęs pripažinti varžovų pranašumą, kai jie likus trims minutėms įmušė pergalingą įvartį. Įnirtingas mačas Kazanėje vyko tarp vietos „Rubin” ir „Moskva” – nors 83 minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį, po penkių minučių pasižymėję svečiai išplėšė tašką.

Toliau nesėkmingai rungtyniauja savo komandos branduolį pardavęs Samaros „Krylja Sovetov”, kuris šį kartą permainingoje kovoje išvykoje nusileido Tomsko „Tom” klubui. „Tom” persvarą du kartus sugebėjo panaikinti A.Husinas, bet svečių pasipriešinimą 84 minutę palaužė V.Catinsus, o besibaigiant mačui dar vieną įvartį pridėjo V.Klimovas.

Antroje vietoje esantis Sankt Peterburgo „Zenit” su R.Poškumi nesugebėjo laimėti prieš Grozno „Terek”, Maskvos „Spartak” nepavyko nugalėti Permės „Amkar”, nulinėmis lygiosiomis mačą prieš absoliutų autsaiderį „Rostov” baigė ir Maskvos srities „Saturn”.

Turnyrinė lentelė

18 turo rezultatai

„Lokomotiv” 3 – 2 „CSKA”

14′ [1 – 0] Dmitri Khokhlov

17′ [1 – 1] Aleksei Berezoutski

41′ [2 – 1] Dmitriy Sychev

58′ [2 – 2] Ivica Olic

89′ [3 – 2] Oleg Pashinin

D.Šemberas („CSKA”) žaidė nuo 88 minutės

„Amkar” 0 – 0 „Spartak”

I.Dedura („Spartak”) žaidė visas rungtynes, A.Jankauskas („Amkar”) rungtynėms registruotas nebuvo

„Rubin” 1 – 1 „Moskva”

83′ [0 – 1] Oleg Kuzmin

88′ [1 – 1] Vladimir Bayramov

O.Buitkus („Rubin”) rungtynėms registruotas nebuvo, R.Džiaukštas aikštėje nepasirodė

„Terek” 0 – 0 „Zenit”

R.Poškus („Zenit”) žaidė iki 79 minutės

„Rostov” 0 – 0 „Saturn”

„Tom” 4 – 2 „Krylja Sovetov”

4′ [1 – 0] Valeriy Klimov

43′ [1 – 1] Andrey Husin

47′ [2 – 1] Aleksey Medvedev

79′ [2 – 2] Andrey Husin (11m.)

84′ [3 – 2] Valeriu Catinsus

90′ [4 – 2] Valeriy Klimov

87′ Marat Bikmoev („Krylja”) pašalintas iš aikštės

„Alania” 2 – 2 „Torpedo”

5′ [1 – 0] Georgi Demetradze

11′ [2 – 0] Georgi Demetradze

54′ [2 – 1] Jurijs Laizans

90′ [2 – 2] Aleksandr Panov

59′ Vitaliy Daraselia („Alania”) pašalintas iš aikštės

D.Žutautas („Alania”) žaidė visas rungtynės, N.Barasa („Alania”) aikštėje nepasirodė

„Shinnik” 2 – 1 „Dinamo”

26′ [0 – 1] Derlei

74′ [1 – 1] Pavel Pogrebnyak

87′ [2 – 1] Ruslan Baltiev