Dramatiškame trileryje – „Liverpool” triumfas

„Liverpool” – UEFA Čempionų lygos finale. Tai paaiškėjo antradienį, kuomet atsakomosiose pusfinalio rungtynėse ‘raudonieji’ po 11 metrų baudinių serijos 4-2 įveikė Londono „Chelsea”.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1-0 Liverpulio ekipos naudai. Pirmoji dvikova baigėsi tokiu pat rezultatu, tik tuomet pergalę šventė Londono klubas.

Liverpulis, „Anfield Road” stadionas

„Liverpool” 1 – 0 Londono „Chelsea”

22′ [1 – 0] Daniel Agger

(bendras rezultatas 1-1, po 11 m. baudinių serijos 4-1)

Vienintelį mačo įvartį 22-ąją minutę pelnė gynėjas Danielis Aggeris, smūgiu pažeme iš 12 metrų po Steveno Gerrardo perdavimo iš dešiniojo krašto nepalikdamas jokių vilčių Petrui Cechui.

Per likusį laiką abi komandos sukūrė keletą progų, nors daugiausiai dėmesio skyrė gynybai. Verta pažymėti, jog pavojingiau atakavo „Liverpool”, o realiausią šansą išplėšti pergalę turėjo Dirkas Kuytas, tačiau po jo smūgio antrojo kėlinio pradžioje kamuolys sudrebino vartų skersinį.

Be įvarčių pasibaigus ir pratęsimui, komandos stojo mušti 11 metrų baudinių seriją, o joje geriau sekėsi kaip visuomet nepakartojamų sirgalių palaikomiems Liverpulio futbolininkams. Visi keturi stoję prie žymos sugebėjo įmušti – tai Bolo Zendenas, Xabi Alonso, Stevenas Gerrardas bei Dirkas Kuytas.

Tuo tarpu „Chelsea” gretose suklydo Arjenas Robbenas ir Geremi, o vienintelio tikslaus Franko Lampardo šūvio pergalei nepakako.

Kitas finalo, kuris gegužės 23 dieną vyks Graikijos sostinėje Atėnuose, dalyvis paaiškės trečiadienį, po antrosios pusfinalio dvikovos Italijoje tarp „AC Milan” ir Mančesterio „United”. Praėjusį antradienį pergalę namie 3-2 iškovojo anglai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .