Spiningavimo sezonas pradedamas varžybomis

Rytoj ir poryt Šilutės rajone prie Tenenio upės siurblinės rengiamos spiningavimo varžybos.

Jos yra įtrauktos į Lietuvos sportinės žūklės varžybų kalendorių.

Dalyvauti gali bet kuris nors kiek prijaučiantis spiningautojams ir gebantis valdyti meškerę. Amžius neribojamas.

Sumokėjęs 15 litų startinį mokestį, meškeriotojas gaus dalyvio kortelę ir maišelį žuvims dėti.

Kiekvienas norintis dalyvauti privalo turėti metinį, mėnesinį arba dienos leidimą žvejoti mėgėjiškos žvejybos įrankiais neišnuomotuose vandens telkiniuose.

Spiningautojai turės net penkias valandas įrodyti savo sugebėjimus. Leidžiama žvejoti tik vienu spiningu, tačiau atsarginių galima turėti nors ir dešimt.

Spiningaujama bus iš įvairių rūšių valčių, bet joje galės sėdėti tik vienas žvejys.

Lydekas meškeriotojai galės vilioti besivartančiomis blizgėmis, sukriukėmis, vobleriais, riperiais, tvisteriais, velkiauti, bet lydekų vilionėms negalės panaudoti gyvos ar negyvos žuvelės.

Meškeriotojai turėtų nepamiršti įsimesti irklų, nes naudoti benzininius variklius varžybose draudžiama.

Nugalėtojas paaiškės pasvėrus laimikį:1 gramas – vienas taškas. Esant lygiam svoriui nugalės pagavęs daugiau žuvų.

Nežinantys, kur yra Tenenio upės siurblinė, turėtų važiuoti keliu Priekulė – Sakučiai, po to per Minijos upės tiltą į dešinę važiuoti vieškeliu apie tris kilometrus iki siurblinės.

Dalyviai pradedami registruoti septintą, o varžybų startas bus devintą valandą rytо. Vienas iš organizatorių yra sportinės žūklės klubas „Kurėnas”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.