Sezoną pradėjo „Pavasario strėlės“

Visi Lietuvos lankininkai vasaros sezoną pradėjo varžybomis Vilniuje. Šaudymo iš lanko turnyre „Pavasario strėlės” kovojo 40 įvairaus amžiaus taikliarankių.

Robinhudai į 122 cm skersmens taikinius šaudė iš 70 m. Kvalifikacinėse varžybose buvo paleista po 72 strėles (12 serijų po 6 strėles).

Atkrentamosiose varžybose dalyviai prie linijos stojo 2 kartus, paleido 12 strėlių, finalinėse aštuoni geriausi šauliai po 3 strėles šovė 4 kartus (iš viso 12 šūvių).

Šaudant olimpiniais lankais gerai pasirodė klaipėdiečiai. Lenardas Bernotas užėmė antrąją vietą, o Vidmantas Vaičekauskis – trečiąją. L.Bernotas finale pralaimėjo kauniečiui Arvydui Čepulioniui, o V.Vaičekauskui dėl trečiosios vietos pavyko įveikti vilnietį Gytenį Janušą.

Dar rungtyniavę Klaipėdos „Harmonijos” lankininkų klubo nariai Taurūnas Lubys ir Darius Mileška turėjo tenkintis žemomis vietomis.

Moterų grupėje tarpusavyje kovėsi vilnietės. Pirmą vietą užėmė Ieva Žutautaitė, antrąją – Lina Baranauskaitė.

Skriemulinių lankų grupėje taurę laimėjo visas varžybas pirmavęs Mindaugas Baranauskas iš Vilniaus. Baltijos šalių čempionas kaunietis Vladas Šigauskas jam finale pralaimėjo tik vienu tašku. Olimpinių lankų merginų ir vaikinų jaunių grupėse pirmąsias vietas užėmė vilniečiai Evelina Balčiūnaitė ir Tomas Adomavičius.

Tarp jauniausių sportininkų stipriausias buvo vilnietis Adomas Baranauskas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .