„Abonentu“ palaikytas A.Zuokas bylinėjasi su Seimo kanceliarija

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas trečiadienį atidėjo buvusio mero Artūro Zuoko skundo Seimo kanceliarijai nagrinėjimą.

Seimo laikinoji komisija galimoms korupcijos apraiškoms Vilniaus savivaldybėje ištirti prieš porą metų padarė prielaidą, jog paslaptingasis „abonentas“, kuriam esą buvo mokami pinigai už įmonių grupei „Rubicon“ palankius sostinės savivaldybės sprendimus, yra Vilniaus meras.

Po kurio laiko A.Zuokas kreipėsi į Seimo kanceliariją, prašydamas jam pateikti visą laikinosios komisijos posėdžių medžiagą, posėdžių protokolus ir kt.

Seimo kanceliarija tuometiniam sostinės merui pateikė tik patvirtintas dokumentų kopijas, o įslaptintos medžiagos kopijų nepateikė.

Seimo kanceliariją A.Zuokas apskundė Vyriausiajai administracinių ginčų komisijai, o vėliau ir Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Dabar bylai pasiekus Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą, teisėjams kilo abejonių, ar nebuvo praleistas terminas apeliaciniam skundui. Teisėjams neaišku, ar A.Zuokas laiku apskundė Vyriausiosios administracinių ginčų komisijos nutarimą.

A.Zuoko interesams teisme atstovaujantis advokatas Žilvinas Mišeikis įsipareigojo iki kito posėdžio pateikti įrodymus, patvirtinančius, kad skundui paduoti įstatymais numatytas terminas praleistas nebuvo.

Liberalcentristas A.Zuokas, kuris Vilniaus meru buvo išrinktas kelis kartus, neseniai

mero kėdę neseniai užleido liberaldemokratui Juozui Imbrasui.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , .

2 atsiliepimai į "„Abonentu“ palaikytas A.Zuokas bylinėjasi su Seimo kanceliarija"

  1. V.Pavardenis

    Tik visai durnas galėjo manyti,kad AMB yra A. Zuokas. Jis tapo tik LKP CK 1-jo sekretopiaus,mafijos boso AMB atpirkimo ožiu. Gerai daro A. Zuokas – nereikia likti ožiu,nes jau ne meras ir nebereikia AMB partiečių palaikymo kaip
    Vilniaus merui.

  2. eima

    prisisyko ant visos lietuvos, isvoge pynigus o dabar dar kasko nori. tokius zmones kaip zuokas reiktu izoliuoti nuo visuomenes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.