Vilniaus savivaldybės administracijai vadovaus socialdemokratas

Vilniaus miesto savivaldybės taryba antradienį savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė 28-erių metų socialdemokratą Gintautą Palucką.

Balsavime dėl G.Palucko kandidatūros dalyvavo 28 iš 51 tarybos nario. Už buvo 26, prieš – 2 tarybos nariai.

G.Paluckas, kuris yra Vilniaus socdemų lyderio Algirdo Paleckio šalininkas, prieš 4-erius Vilniaus universitete (VU) įgijo Informatikos bakalauro laipsnį, šiuo metu yra sustabdęs ekonomikos magistro studijas VU Tarptautinio verslo mokykloje (TVM).

Vilniaus meras liberaldemokratas Juozas Imbrasas anksčiau teigė, jog mažą G.Palucko patirtį kompensuos tai, kad pats meras ir jo pavaduotojai yra patyrę.

„Meras yra patyręs, pavaduotojai mero patyrę, tai neturėtų sudaryti problemų G.Palucko nepatyrimas, tuo labiau, kad jis yra imlus, fiziškai stiprus“, – BNS yra sakęs J.Imbrasas.

Savivaldybės administracijos direktorius administruoja savivaldybės biudžeto asignavimus, organizuoja savivaldybės biudžeto vykdymą ir atsako už savivaldybės ūkinę bei finansinę veiklą, administruoja savivaldybės turtą, skiria ir atleidžia savivaldybės administracijos darbuotojus.

Socdemams Vilniaus administracijos direktoriaus kėdė atiteko pasirašius valdančiosios koalicijos susitarimą su nušalintojo prezidento Rolando Pakso įkurta partija „Tvarka ir teisingumas“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA).

Vienas iš socdemų anksčiau BNS yra sakęs, jog G.Paluckas į administracijos direktorius siūlomas dėl jo palankumo A.Paleckiui.

„Paskutiniame Vilniaus skyriaus tarybos posėdyje, kuriame daugumą turėjo A.Paleckio šalininkai, buvo iškeltos 7 kandidatūros į administracijos direktoriaus postą, tačiau nebuvo balsuojama, taryba nusprendė, kad sprendimą priims vienas A.Paleckis, tą jis ir padarė“, – BNS yra sakęs socialdemokratas, nenorėjęs, kad jo pavardė būtų skelbiama.

Į 51-nos vietos Vilniaus miesto tarybą, be liberaldemokratų, socialdemokratų ir Lenkų sąjungos, įeina ir dešimt mandatų gavę konservatoriai, 9 liberalcentristai, 4 Liberalų sąjūdžio ir 2 Rusų sąjungos atstovai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.