Paaugliai užpuolė pensininkus

Sutuoktinių porą užpuolę paaugliai apspardė automobilį ir atėmė telefoną. Paauglių sumušta moteris negirdi viena ausimi.

Pastojo kelią

Danutė Jančiauskienė pasakojo nesitikėjusi, kad paaugliai gali taip žvėriškai pulti garbaus amžiaus žmones, o juo labiau smurtauti prieš moterį.

Sekmadienį apie pusę devintos vakaro sutuoktiniai Tadas ir Danutė Jančiauskai grįžo iš sodo. Garažų bendrojoje Joniškės gatvėje jie ketino palikti automobilio priekabą.

„Mūsų garažas yra antrame aukšte. Ant pat posūkio vyrui teko pristabdyti automobilį, nes kelią pastojo būrys paauglių, – prisiminė moteris. – Vyras paspaudė garsinį signalą. Paaugliai nenoromis pasitraukė. Kai sustojome prie savo garažo vartų, prie mūsų atskubėjo tie patys paaugliai.“

Talžė mašiną

Pienburniai užsipuolė 63 metų vyrą, kam šis signalizavo.

„Ar nematei, kad mes stovim? Ko čia važiuoji? Ko tau čia reikia?“ – šaukė jie.

Vyras paaiškino, kad čia yra jo garažas ir jis atvažiavo palikti priekabą.

Įsiutę paaugliai čiupo iš priekabos atsarginį ratą ir tėškė jį į automobilio stogą. Mašina buvo apibraižyta ir deformuota.

Sutuoktiniai abu suskubo ieškoti savo mobiliųjų telefonų, norėdami iškviesti policiją. Moteris pamatė, kaip prie jos prišoko du jaunuoliai. Vienas jų bandė išgriebti iš rankų telefoną.

Tampė ir daužė

Baimindamasi, kad neteks mobiliojo, D.Jančiauskienė jį kyštelėjo į striukės kišenę ir užtraukė užtrauktuką. Tačiau tai jos neišgelbėjo nuo smurto.

„Tai buvo siaubinga. Mane tampė už plaukų, daužė, tąsė, mušė. Netekau sąmonės. Atsipeikėjau, kai vyras bandė įkelti mane į automobilį, – su siaubu prisiminė moteris. – Ant skruosto mėlynė, visas kūnas skauda. Bet svarbiausia – negirdžiu viena ausimi. Jeigu bus plyšęs ausies būgnelis, klausa nebegrįš.“

T.Jančiauskas savo telefono neteko. Jį puolė iškart keli stambaus sudėjimo vaikinai. Garbus sutuoktinių amžius paauglių nesustabdė.

Tirs plėšimą

1-ojo policijos komisariato pareigūnai ieško šių chuliganų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, nes žmonės neteko telefono ir patyrė apie tūkstančio litų nuostolį.

Nukentėjusiajai bus duotas siuntimas teismo medicinos ekspertizei atlikti.

Vakar moteris jau lankėsi pas savo gydytoją. Jai išrašyti nervus raminantys vaistai. Šiandien D.Jančiauskienė konsultuosis su specialistu dėl klausos.

Bendrijos „Posūkis“ pirmininku dirbantis T.Jančiauskas ir jo žmona sakė galintys atpažinti ne vieną iš visos gaujos juos užpuolusių maždaug 16 ar 17 metų paauglių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.