Iš „Žvaigždžių duetų“ netikėtai iškrito Saulius Balandis ir Veronika

Aktorius Saulius Balandis ir liaudies dainų atlikėja Veronika Povilionienė žiūrovų sprendimu turės palikti „Žvaigždžių duetus“. Praėjusią savaitę jiedu buvo devinti, šią – aštunti, ir, atrodė, kad jiems iškristi negresia. Tačiau susumavus abiejų savaičių balus Sauliaus ir Veronikos rezultatai iš visų dešimties porų tapo prasčiausi.

Buvo labai panašu, kad iš „Žvaigždžių duetų“ teks pasitraukti Sandrai Chlevickaitei – praėjusį šeštadienį ji dainavo viena ir pelnė paskutinę, dešimtą vietą. Tačiau žiūrovai, sužinoję apie Gyčio Paškevičiaus neištikimybę, „Mis Lietuvai“ padovanojo galimybę toliau dalyvauti šou. Žiūrovai už pakartotą jos ir Gyčio dainą „Dukrai“ skyrė net trečią vietą ir Sandra iš karto pakilo turnyrinėje lentelėje. Sandra ir toliau tęs dalyvavimą „Žvaigždžių duetuose“, netrukus bus paskelbta, kas kitas jos partneris.

Automobilių salono direktorės Astos Bagdonavičienės ir Viktoro Malinausko pora buvo paskutiniai naujokai, daugiau naujų porų „Žvaigždžių duetuose“ nebus, nes netrukus šou – finišo tiesioji.

Komisija daugiausia balsų skyrė pasaulio ultratriatlono čempionui Vidmantui Urbonui ir aktorei Kristinai Kazlauskaitei, sudainavusiems autorinę Vidmanto dainą „Praeitis“. Šį kartą komisijoje dirbo dirigentas Donatas Katkus, radijo stoties vadovas ir dainų autorius Gintaras Zdebskis, poetė ir dainų tekstų autorė Nejolė Laukačiuvienė ir dirigentas Algirdas Radzevičius.

Žiūrovams labiausiai patiko Renatos Ražanauskienės ir Deivio atliktas kūrinys „Kol mudu būsim dviese“.

Galutinėje dviejų savaičių turnyrinėje lentelėje pirmieji – Vidmantas Urbonas ir aktorė Kristina Kazlauskaitė, antroje – aktorė Inga Jankauskaitė ir Česlovas Gabalis, trečioje – grožio konkursų laureatė Renata Ražanauskienė ir Deivis.

Visa galutinė dviejų savaičių „Žvaigždžių duetų“ turnyrinė lentelė:

Vieta Duetas

01 V.Urbonas ir K.Kazlauskaitė
02 Inga ir Č.Gabalis
03 R.Ražanauskienė ir Deivis
04 Asta ir V.Malinauskas
05 T.Rinkevičienė ir P.Meškėla
06 V.Grubliauskas ir Arina
07 M.Subelis ir Donalda

08 Sandra ir Gytis

09 V.Rumšas ir A.Pilypaitė
10 S.Balandis ir Veronika

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.