Muzikos ir maisto gurmanus suvienys džiazas

„Kaunas Jazz“ festivalyje, kuris sudrebins Kauną, o kartu ir visą Lietuvą balandžio 26-30 dienomis, „Pizza Jazz“ restoranų tinklas ne tik įteiks tradicinį apdovanojimą „Jazz Eaters Award“ publikai labiausiai patikusiam džiazo atlikėjui ar grupei, bet ir suteiks savo klientams galimybę išgirsti „Kaunas Jazz“ koncertų transliacijas „Pizza Jazz“ restoranuose.
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet restoranų tinklas „Pizza Jazz“ balandžio paskutinį savaitgalį vyksiančiame „Kaunas Jazz“ festivalyje įsteigs ypatingą prizą „Jazz Eaters Award“. Jis bus įteiktas labiausiai publikos pamėgtam džiazo muzikantui ar grupei. 50 centimetrų aukščio bronzinė skulptūrėlė, vaizduojanti moters figūrą peraugančią į dūdelę, bus pristatyta balandžio 26 dieną Kauno valstybiniame muzikiniame teatre festivalio „Kaunas Jazz 2007“ pradžios iškilmėse.

Šiais metais džiazo mėgėjai už savo mėgiamą grupę galės balsuoti ne tik festivalio renginių, vyksiančių VDU koncertų salėje ir restorane-klube „Combo“, metu. Restoranų tinklas „Pizza Jazz“ savo klientams paruošė staigmeną: restoranų lankytojai besimėgaudami restoranų tinklo patiekalais galės klausytis ir tiesioginių „Kaunas Jazz“ koncertų transliacijų, tuo pačiu ir balsuoti už savo mėgiamą grupę ar atlikėją restoranuose.

Restoranuose bus transliuojama iš VDU koncertų salėje ir restorane-klube „Combo“ vyksiančių „Kaunas Jazz“ festivalio renginių. Simboliška, kad transliacijas bus galima išgirsti restoranuose, esančiuose Kauno ir Vilniaus Savanorių prospekte (Savanorių pr. 349 Kaune ir Savanorių pr. 16 Vilniuje).

„Kaunas Jazz 2007“ festivalio metu į „Jazz Eaters Award“ pretenduos dvylika džiazo atlikėjų ir grupių iš Lietuvos, JAV, Kubos, Brazilijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Venesuelos, Belgijos, Ispanijos, Suomijos, Austrijos, Senegalo, Ganos, Nyderlandų. Festivalio metu surinkti balsai bus sumuojami, o daugiausiai balsų surinkusiam džiazo atlikėjui ar grupei restorane-klube „Combo“ paskutinio koncerto (balandžio 29 d., 22.00 val.) metu bus įteiktas „Jazz Eaters Award“ apdovanojimas.

Pirmą kartą šis restoranų tinklo „Pizza Jazz“ apdovanojimas buvo įsteigtas 2002-aisiais metais. Nuo to laiko skulptūrėlė vis keitėsi, tačiau šiemet – jau trečius metus iš eilės įteikiama tokio paties pavidalo skulptūrėlė, apjungianti moters figūrą su džiazo instrumentu ir taip puikiai perteikianti džiazo dvasią. Šią skulptūrėlę, kaip ir paskutiniaisiais metais, sukūrė skulptorius Danielius Sodeika.

Danielius Sodeika, kuriantis instaliacijas ir skulptūras iš metalo ir medžio, yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, jo darbų yra Nacionaliniame M.K.Čiurlionio muziejuje, B.Jelcino, UNESCO kolekcijose.

„Jazz Eaters Award“ apdovanojimai jau buvo įteikti festivalio „Kaunas Jazz“ dalyviams Richardui Bonai, Barbarai Dennerlein, Al McKay, Nilsui Landgrenui, Arturo Sandoval.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.