„Warriors” įveikė Minesotos klubą, Š.Jasikevičius – žaidė

„Golden State Warriors” klubas namuose rezultatu 121:108 (38:22, 30:28, 13:38, 15:42 nugalėjo Minesotos „Timberwolves” krepšininkus ir NBA čempionate iškovojo 40-ąją pergalę bei aplenkė aštuntoje vietoje esančią Los Andželo „Clippers” ekipą.

Šarūnas Jasikevičius netikėtai buvo išleistas į aikštę, tačiau net ir visiškai nieko nelemiančias minutes lietuvis sužaidė itin prastai. Įžaidėjas žaidė ketvirtąjame kėlinuke, kurį „Warriors” pralaimėjo net 15:42. Viso Š.Jasikevičius per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), suklydo net 5 kartus bei kartą prasižengė.

„Warriors” ekipoje sėkmingiausiai žaidė Jasonas Richardsonas, pelnęs 32 taškus, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, Alas Harringtonas – 18 (6 atk. kam.), Baronas Davisas – 17 (7 rez. perd.), Monta Ellisas – 12.

„Timberwolves” klube, kuris žaidė be lyderio Kevino Garnetto, išsiskyrė Ricky Davisas, surinkęs net 42 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, Craigas Smithas – 14 (12 atk. kam.), Randy Foye – 13.