„Ramybės“ kultūros centre – įžūlaus bluegrass ir kieto folko koncertas

Balandžio 13 dieną, 20 val. kultūros centre „Ramybė“ įvyks akustinis grupės „Two Dollar Bash“ narių Tony Rose (gitara, vokalas) ir Matt de Harp (mandolina, arfa, gitara) koncertas. Jau virš 15 metų visoje Europoje grojantys muzikantai žada kieto folko, alternatyvaus country, bliuzo, bluegrass bei rock’n’roll muzikos vakarą.

„Two Dollar Bash“ – tai keturių narių akustinė grupė, pasižyminti kietu folkloriniu garsu ir galinga harmonija. Susibūrę 1992-1995 m. Prahos gatvėse, keturi vyrukai iš Škotijos ir vienas iš Paryžiaus ilgą laiką keliavo ir grojo atskirai bei kartu įvairiose sudėtyse po Europą, kol vėl susijungė į grupę 2002 metais Berlyne.

2005 m. rugsėjo mėnesį „Two Dollar Bash“ laimėjo „Rising Legend“ apdovanojimą trisdešimtame Old-time Country and Traditional Music festivalyje Ajovos valstijoje. Jų pirmas albumas sulaukė audringo pripažinimo Europoje bei Amerikoje. Antra plokštelė, pavadinta „On the Road“, buvo išleista Berlyno leidybinėje firmoje „Cannery Row Records“.

2006 m. liepos „Two Dollar Bash“ grojo „Mean Fiddler’s Latitude“ festivalyje Anglijoje kartu su tokiais tarptautinio pripažinimo susilaukusiais atlikėjais kaip Patti Smith ir Anthony and the Johnsons. Kolektyvas buvo viena iš 4 grupių iš viso pasaulio, kurie buvo atrinkti „International Country Night“ pasirodymui tarptautinėje „Popkomm“ muzikos industrijos mugėje Berlyne 2006 m. rugsėjo mėnesį ir nuo tada turuoja po Europą pristatinėdami savo paskutinį darbą „On the Road“.

Šiuo metu Berlyne reziduojančio kolektyvo platus repertuaras apima daug žanrų – nuo alternatyvaus country, bliuzo, folko, bluegrass, rock’n’roll bei swing. Kūrybinė „Two Dollar Bash“ įtaką siejama su Townes Van Zandt, Graham Parson, Green on Red, Chuck Berry, Shane Mc Gowan ir bet kuo geru, kas turi bendro su stygomis ir įžūlumu. Jų instinktyviai ekspresyvus stilius ir instrumentų akompanavimas puikiai dera su nuo grupės neatsiejama trubadūro dvasia bei veržliais pasirodymais ir garantuoja puikų koncertą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.