Peržaista nebus

Net jei ir Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ ekipa taps nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionais, jiems nebus suteiktas šansas kautis su LKL čempionato autsaidere dėl perėjimo į aukštesnę lygą.

Taip nuspręsta, kadangi abiejų lygų čempionatai baigiasi skirtingu laiku. Jau antrus metus iš eilės lygų vadovams nepavyksta suderinti tvarkaraščių.

Jau vien tai, kad naftininkams per Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyrą pavyko įveikti net dvi LKL komandas – Marijampolės „Sūduvą“ ir Panevėžio „Panevėžį“ rodo, kad klaipėdiečiai galėtų drąsiai kautis aukštesnėje lygoje.

„Manau, ir be peržaidimo galėtume patekti į LKL“, – mano „Naftos-UniLaivitės“ treneris Dalius Ubartas. – Dabar mūsų svarbiausias tikslas tapti NKL čempionais, o jau paskui viską spręs rėmėjai ir vadovai. Kaip žinia, labai daug kas priklauso nuo finansų. O kad galėtume lygiaverčiai kovoti su LKL ekipomis, jau esame tai įrodę“, – sakė krepšinio specialistas.

Priminsime, kad NKL čempionato ketvirtfinalyje uostamiesčio krepšininkai susitiks su Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ auklėtiniais. Kovos vyks balandžio 12, 14, 17 dienomis.

Kituose ketvirtfinalio mačuose susitiks „Puntuko-Jarimpekso“ ekipa su Pakruojo „Meresta“, Alytaus „Alytus“ su Jonavos „SK Dextera“, o praėjusių metų čempionai Vilniaus „Akademija-MRU“ – kovos prieš Šilutės „Šilutę“.

„Dabar visi varžovai yra neparankūs, reikia kautis iš paskutiniųjų, nėra laiko tausoti jėgų“, – mano D.Ubartas. – Kauniečių ekipos krepšininkai vieni iš aukščiausių lygoje. Nors reguliariajame čempionate prieš juos ir iškovojome dvi pergales, tačiau abejos rungtynės buvo ypač sunkios. Dar, manau, teks išlieti nemažai emocijų“, – įsitikinęs klaipėdiečių strategas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.