Policininkai virkdė neatsargią senolę

Policijos organizuota saugaus eismo savaitė prasidėjo dešimčių pažeidėjų sulaikymais ir močiutės rauda.

Vienoje didžiausių miesto sankryžų ties prekybos centru „Akropolis“ vakar eismo priežiūros pareigūnai tykojo Kelių eismo taisykles pažeidžiančių pėsčiųjų ir dviratininkų.

„Šioje sankryžoje pėstieji padaro nemažai pažeidimų, nors šalia yra reguliuojama perėja. Pėstieji tingi paėjėti iki jos, eina per gatvę ten, kur draudžiama, lipa per skiriamąsias tvoreles, želdinius“, – pasakojo Klaipėdos VPK Eismo priežiūros skyriaus viršininkas Saulius Švėgžda.

Vakar iki trečios valandos buvo sučiupti 28 pažeidėjai. Dažniausiai buvo einama per gatvę neleistinoje vietoje.

Policija auklėjo ir močiutes.

Neleistinoje vietoje gatvę perėjusią ir dėl šio pažeidimo bandžiusią pasiaiškinti moterį policininkai pasisodino į patrulių automobilį.

Močiutė gailėjosi dėl padaryto pažeidimo, raudodama tikino turinti bėdų dėl širdies, prašė paleisti, tačiau pareigūnai nebuvo gailestingi.

Incidentą matę praeiviai piktinosi, esą geriau pareigūnai ne močiutes, o įžūlius jaunuolius gąsdintų.

Policininkai ypač susinervino, kai pamatė „Klaipėdos“ fotokorespondentą, įamžinusį jų elgesį su susigraudinusia vyresnio amžiaus moterimi. Nežinantys Visuomenės informavimo įstatymo pareigūnai net aiškino, kad niekas neturi teisės fotografuoti, kaip dirba policija.

Tačiau policininkai yra vieši asmenys, išlaikomi už mokesčių mokėtojų pinigus, ir visuomenė turi teisę žinoti, kaip jie dirba.

„Nežinau, kaip buvo fotografuojama, bet viešoje vietoje fotografuoti, manau, galima“, – sakė S.Švėgžda.

Nedrausmingi pėstieji turėtų žinoti, kad už ėjimą per važiuojamąją dalį ten, kur yra draudžiama, gresia bauda nuo 30 iki 50 litų. Jeigu tokie pėsčiojo veiksmai priverčia kitus eismo dalyvius staigiai stabdyti, keisti judėjimo kryptį, gresia bauda nuo 50 iki 100 litų.

Kai dėl pėsčiojo kaltės įvyksta avarija, gali tekti sumokėti nuo 300 iki 500 litų baudą.

Tai yra maksimali piniginė bauda. Tačiau, kaip teigė S.Švėgžda, didesnės baudos kaip kelionė į Lėbartų kapines nėra.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

2 atsiliepimai į "Policininkai virkdė neatsargią senolę"

  1. geta

    O koks gi skirtumas, mociute ar jaunuolis? Istatymai bei taisykles galioja visiems pilieciams, nepriklausomai nuo ju amziaus. Jei asmuo yra garbaus amziaus,tai tikrai nereiskia, kad gali daryti tai, ka uzsimano. O be to, tie senoliai tokie arsus buna, kad o ho ho

  2. :(

    Nežinantys Visuomenės informavimo įstatymo pareigūnai net aiškino, kad niekas neturi teisės fotografuoti, kaip dirba policija. 👿 JO ….nežino Visuomenės informavimo įstatymo 💡 ….kad jie nežino nei Konstitucijos, nei POLICIJOS VEIKLOS ĮSTATYMO, nei Policijos patrulių veiklos instrukcijos. Tautoje gerai žinomi ŽODŽIAI apie „policiją“, todėl neveltui jie nusipelnė „komisarų“ vardą ORBITOJE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.