„Prokom Trefl” nusileido turkams

Nieko nelėmusiose rungtynėse Sopoto „Prokom Trefl” klubas namuose rezultatu 64:72 turėjo pripažinti Stambulo „Efes Pilsen” krepšininkų pranašumą.

Turkai savo pranašumą demonstravo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Ji nebuvo nepersveriama, tačiau „Efes Pilsen” išlaikė saugų atstumą ir šventė pergalę.

Donatas Slanina pralaimėjusiems per 36 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei „išrašė” bloką, tačiau prasižengė 3 kartus.

Tomas Masiulis per 19 minučių surinko 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 2 kartus.

„Prokom Trefl” ekipoje rezultatyviausiai žaidė J.Hukičius – 15 taškų, R.Atkinsas – 8, H.Besokas – 7.

Nugalėtojams A.Grangeris pelnė 23 taškus ir atkovojo 5 kamuolius, E.Kuqo – 13, A.Nicholas – 10 (6 rez. perd.), B.Hersek – 7.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .