Užprogramuoti pralaimėjimai

Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionato pusfinalyje Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkėms iki dviejų pergalių reikėjo žaisti su pastarąjį dešimtmetį mūsų valstybėje karaliaujančia Vilniaus „Teo“ (anksčiau „Lietuvos telekomo“) komanda. Nors klaipėdietės labai stengėsi, tačiau pasipriešinti tituluotoms varžovėms neįstengė.

Klaipėdoje

Rungtynės vilnietėms nebuvo tokios lengvos kaip visos reguliaraus čempionato dvikovos. Įgijusios gerą formą klaipėdietės tik pirmąjį kėlinį nusileido tituluotoms savo varžovėms. Dar labiau pasipriešinti klaipėdietėms sutrukdė pralaimėta kova dėl atšokusio kamuolio po savo krepšiu ir netaiklūs metimai iš vidutinio nuotolio. „Teo“ šventė pergalę uostamiestyje rezultatu 79:63. Daugkartines čempiones į pergalę vedė Sandra Valužytė ir Eglė Šulčiūtė. Šios krepšininkės pelnė daugiau nei du trečdalius komandos taškų. Prieš rungtynes abi komandos turėjo nuostolių: Vilniaus ekipoje trūko Rimos Valentienės ir Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, „Lemminkainen“ gretose nebuvo Eglės Žygelytės.

Užtat Klaipėdos komandoje po ilgokos pertraukos pasirodė Marina Solopova.

„Lemminkainen“ ekipoje pasižymėjo 19 taškų pelniusi Rita Mileškienė. 14 taškų pridėjo Reda Kontvainytė, 13 – Alesia Puško.

Vilniuje

Per rungtynes sostinėje uostamiesčio klubas puikiai kovojo iki tol, kol neįsivėlė į „Teo“ pasiūlytą greitą rungtynių tempą. Vilnietės laimėjo tarpsnį net 14:0 ir susikrovė 25 taškų persvarą – 64:39. Po tokio nokdauno „Lemminkainen“ neatsigavo.

„Teo“ šventė įtikinamą pergalę 108:62.

Komandos drauges iš tribūnos aktyviai palaikė Kristina Ūsaitė. Ji šiame čempionate nežaidžia dėl motinystės atostogų. Kaip ir Klaipėdoje, „Lemminkainen“ priekinė linija nesusitvarkė su savo varžovėmis: Eglė Šulčiūtė, iš 12 dvitaškių įmetė 10, pelnė 21 tašką, o Eboni Hofman surinko 17 taškų.

Dvigubus dublius surinko Keitė Duglas (17 tšk. ir 10 kartų atkovotas kamuolys) ir Sandra Valužytė (14 tšk. ir 10 atkovotų kamuolių).

„Lemminkainen“ gretose pasižymėjo Eglė Žygelytė. Ji pelnė 14 taškų, A.Puško surinko 12 taškų, R.Mileškienė – 11.

Po pralaimėjimų „Lemminkainen“ dėl bronzos medalių žais su Kauno „Laisve“. Kova dėl šių žetonų prasidės kovo 29 d. Kaune. Pirmosios didžiojo finalo rungtynės vyks kovo 31 d. Vilniuje.

Abiejuose finaluose komandos kovos iki trijų pergalių.

Šiame čempionate „Lemminkainen“ ir „Laisvė“ žaidė keturis kartus. Du kartus laimėjo kaunietės – 87:76 ir 78:65, du kartus klaipėdietės – 74:70 ir 79:65. Įdomu pastebėti, kaunietės laimėjo pirmąsias kovas, uostamiesčio moterys – paskutiniąsias.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.